Agencja pracy EWL w Warszawie

Agencja pracy EWL działa na terenie całej Polski. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Warszawie. To tutaj prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy dla Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. EWL to doświadczona agencja pracy tymczasowej, która dopasuje ofertę idealnie do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa, jego wielkości oraz branży.

Rekruterzy zatrudniani przez EWL doskonale rozumieją Państwa potrzeby, uwzględniając jednocześnie specyfikę lokalnego, stołecznego rynku pracy. Stworzyliśmy rozbudowaną sieć rekrutacyjną, dzięki której w krótkim czasie możemy znaleźć, przeszkolić i zatrudnić pracowników do Państwa firmy.

Agencja pracy dla firm w Warszawie

Agencja EWL dba o dostarczanie klientom pracowników najwyższej jakości. Aby to zagwarantować, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników nie tylko na terenie Polski, lecz również poza jej granicami. EWL pozyskuje pracowników na terenie Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej, a nawet w Azji.

Nasza agencja świadczy dla Państwa szereg rozmaitych usług. Zajmujemy się m.in.:

Agencja pracy EWL z sukcesem przeprowadziła wiele projektów rekrutacyjnych na terenie Warszawy i całego Mazowsza. EWL to szereg rozmaitych specjalizacji, m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Warszawa i mazowieckie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Warszawskie biuro agencji EWL mieści się w biurowcu West Station II przy Alejach Jerozolimskich 142B. Aleje Jerozolimskie są jedną z głównych ulic Warszawy, biegnącą od Mostu Poniatowskiego aż do południowo-zachodnich granic miasta. Biuro EWL od dworca PKP Warszawa Zachodnia dzieli niecałe 100 metrów, więc trasę tę można pokonać pieszo w około minutę.

Stosunkowo niedaleko warszawskiego biura EWL znajduje się także lotnisko Okęcie. Podróżując samochodem, najszybsza trasa powinna nam zająć około 20 minut. Z lotniska do biura EWL można się dostać również komunikacją miejską – na tej trasie podróżują m.in. tramwaje linii R2, R7 i R8.

Lokalizacja biura w centrum miasta oraz dobre skomunikowanie sprawia, że dojazd do siedziby EWL jest dogodny nawet dla niezmotoryzowanych mieszkańców Warszawy i Mazowsza.

Jakie firmy funkcjonują w Warszawie i regionie?

Wiele światowych firm wybiera Warszawę na swoją siedzibę, z uwagi na jej stołeczny charakter i dobre skomunikowanie z innymi europejskimi i światowymi stolicami. W mieście skupia się wiele przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Działają tu też centra badawczo-rozwojowe potentatów z branży technologicznej. Duża liczba firm działających w obszarze nowoczesnych technologii oraz branży IT rodzi zapotrzebowanie na pracowników specjalistycznych.

Ponadto w Warszawie i regionie znajduje się również wiele firm produkcyjnych. Jednym z największych zakładów produkcyjnych w stolicy jest fabryka należąca do spółki Procter & Gable. W Warszawie znajdują się też fabryki firm farmaceutycznych oraz przedsiębiorstw branży spożywczej. Duże zakłady produkcyjne na Mazowszu znajdują się również m.in. w Płocku i Radomiu. Rozwijające się przedsiębiorstwa produkcyjne sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na pracowników, zarówno stałych, jak i tymczasowych.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Warszawie i województwie mazowieckim?

Ze względu na dużą liczbę fabryk w Warszawie oraz na Mazowszu, zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych wciąż wzrasta. Problem ten dotyczy zarówno pracowników stałych, jak i tymczasowych, którzy stanowiliby wsparcie np. w okresie przedświątecznym. Należy pamiętać, że wykwalifikowany pracownik produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla rozwoju całego przedsiębiorstwa. Praca na produkcji nierzadko wymaga obsadzenia wielu stanowisk w tym samym czasie. Agencja pracy EWL chętnie wspomoże Państwa w tym procesie.

Jak już wspominaliśmy, w Warszawie oraz województwie mazowieckim funkcjonuje również wiele firm z sektora nowych technologii oraz szeroko pojętego sektora informatycznego. W związku z tym skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej może okazać się korzystne w celu pozyskania wykwalifikowanych specjalistów IT. Polska jest jednym z największych rynków sektora IT w Europie Środkowo-Wschodniej i zapotrzebowanie na programistów w naszym kraju wciąż rośnie.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy tymczasowej EWL od lat współpracuje z firmami działającymi w różnych sektorach biznesu. Posiadamy także rozbudowaną sieć partnerów, która pozwala nam na pozyskiwanie specjalistów z różnych branż. EWL może dla Państwa zrekrutować pracowników m.in. logistyki, automotive, a także branży spożywczej.

EWL posiada lata doświadczenia w HR. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrekrutować i wyszkolić wykwalifikowanych pracowników w ciągu kilku dni. To sprawia, że pracownicy są w stanie szybko zasilić szeregi Państwa firmy. Agencja pracy EWL pomaga pozyskać nie tylko pracowników produkcji, lecz także wykwalifikowany personel techniczny.

Znalezienie dobrego pracownika stanowi wyzwanie. Agencja pracy EWL została stworzona po to, aby wesprzeć Państwa w tym trudnym procesie i pomóc w znalezieniu wykwalifikowanych pracowników, którzy wspomogą Państwa przedsiębiorstwo, przyczyniając się do jego rozwoju.

Agencja pracy EWL w Warszawie
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
al. Jerozolimskie 142B
02-305 Warszawa

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL