Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców

legalizacja-zatrudnienia-cudzoziemcow-uslugi-ewl

Usługi legalizacji pracy

Oferta EWL dla firm to wsparcie na każdym etapie legalizacji zatrudnienia:

  • Audyt i wskazanie możliwych form zatrudnienia
  • Konsultacje legalizacyjne z Klientem oraz Pracownikiem
  • Pomoc w uzyskaniu wymaganych zezwoleń i oświadczeń
  • Monitoring terminów kończących się pozwoleń i wskazania dotyczące kontynuacji zatrudnienia

Oprócz wsparcia w procesie legislacyjnym, prowadzimy również szkolenia z zakresu legalizacji zatrudnienia cudzoziemców.

Zapytaj o ofertę legalizacyjną EWL Group
usluga-legalizacji-pracy

Pakiety dla firm

Dla firm, które zatrudniają lub planują zatrudnić duże grupy cudzoziemców, oferujemy pakietowe rozwiązanie obejmujące szereg usług legalizacyjnych świadczonych przez zespół liderów krajowego rynku rekrutacji transgranicznych. Takie rozwiązanie gwarantuje dopilnowanie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem po stronie pracodawcy, a także niesie dodatkowe korzyści zarówno dla pracowników zagranicznych, jak i dla firm, które ich pozyskują.

Sprawdź zakres korzyści

Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców z EWL

Dokumenty i oświadczenia

Legalizacja zatrudnienia - oświadczenia dla cudzoziemcówOferujemy wsparcie w zatrudnieniu pracowników tymczasowych w oparciu o oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy.

Pozwolenia na pracę

Zezwolenia na pracę cudzoziemców w Polsce - agencja EWLPomagamy uzyskać zezwolenia na pracę typu A, na mocy którego obcokrajowiec może starać się o wydanie wizy lub przedłużyć legalną pracę w Polsce.

Karty pobytu

Karta pobytu czasowego i stałego - praca w Polsce z EWLWspieramy firmy w przygotowaniu oraz złożeniu wniosków o wydanie kart pobytu stałego lub czasowego dla pracowników z zagranicy.

Kontakty z urzędami lokalnymi

Obsługa współpracy z urzędami - legalizacja zatrudnienia z EWLW ramach kompleksowej obsługi firm zajmujemy się kontaktem z urzędami wojewódzkimi, starostwami i innymi instytucjami administracyjnymi.

Legalizacja dokumentów zatrudnienia

Proces legalizacji zatrudnienia wymaga od pracodawcy dopełnienia szeregu formalności, wypełnienia dokumentów i złożenia ich we właściwych urzędach. Polskie prawo zobowiązuje cudzoziemców do uzyskania odpowiednich praw do pobytu na terytorium Polski oraz zezwolenia na pracę w celu podjęcia legalnego zatrudnienia.

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców to złożony i czasochłonny proces, dlatego wspieramy w tym procesie przedsiębiorców, oferując doświadczenie naszych ekspertów, którzy od kilkunastu lat pomagają w legalnym zatrudnianiu cudzoziemców w Polsce. Przekazanie procesu legalizacji w ręce zespołu EWL pozwoli Państwa firmie skupić się na obszarach kluczowych dla jej rozwoju. To dla Państwa szansa na utrzymanie najlepszych i najbardziej zaufanych pracowników.

Obsługa EWL daje również Państwu możliwość otwarcia się na rynek zagraniczny, jako bogate źródło zmotywowanych pracowników z niskim wskaźnikiem rotacji – w tym także specjalistów. Tysiące zrealizowanych projektów (również dla największych i znanych marek) oraz zespół ponad 30 ekspertów to gwarancja kompleksowej obsługi procesu legalizacji pobytu i zatrudnianie pracowników dla Państwa firmy.

Poznaj wszystkie możliwości i korzyści

Propozycję współpracy nasi eksperci dopasują do Państwa potrzeb.

Zapytaj o ofertę legalizacji zatrudnienia

Z usług EWL korzystają firmy z różnych branż

legalizacja-zatrudnienia-i-pobytu-cudzoziemcow

Profesjonalny zespół

Agencja EWL od roku 2007 świadczy usługi pośrednictwa pracy, zapewniając zatrudnienie wartościowych i zmotywowanych pracowników tymczasowych w branży produkcyjnej, logistycznej oraz sektorze usług.

Nasz zespół Konsultantów, to specjaliści w rekrutacji zarówno kandydatów z Polski jak i pracowników z Ukrainy, a rozbudowana sieć partnerów biznesowych w Azji daje możliwość pozyskania kandydatów także z takich krajów jak Indie, Nepal czy Tajlandia.

Dowiedz się więcej o EWL

Pozwolenie na pracę dla cudzoziemców

Dzięki zautomatyzowanej rejestracji oświadczeń sprawnie i szybko załatwiamy wszelkie formalności wymagane do podjęcia pracy przez pracowników zza granicy. Przeprowadzamy proces legalizacji zatrudnienia dla obywateli: Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji, Mołdawii, Bangladeszu, Nepalu, Indii, Filipin oraz wielu innych krajów.

Doskonale orientując się w przepisach, zawsze reprezentujemy interes Pracodawcy –  dostosowujemy rodzaj uzyskiwanej dokumentacji Państwa pracowników, tak aby mogli oni podjąć pracę na jak najdłuższy czas.

Nad stałą i sprawną komunikacją z Państwa firmą czuwa koordynator, który będzie opiekować się Państwa firmą od samego początku aż do zakończenia procesu legalizacji.

Napisz do nas i poznaj ofertę EWL Group