Pracownicy produkcji – rekrutacja, wynajem, outsourcing

Rekrutacja pracowników produkcyjnych - agencja zatrudnienia cudzoziemców EWL

Pracownicy produkcji są kluczowym elementem, który decyduje m.in. o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Mimo, iż praca na produkcji nie wymaga zwykle wysokich kwalifikacji, to jej specyfika powoduje, że konieczne bywa obsadzenie jednocześnie wielu stanowisk w krótkim czasie.

Pozyskiwanie pracowników produkcyjnych

Nagły wzrost produkcji? Sezonowy peak? Niezbędna szybka i efektywna rekrutacja pracowników produkcyjnych? W agencji zatrudnienia EWL mamy sprawdzone rozwiązania na każdy scenariusz. Dzięki dużej i stale aktualizowanej bazie kandydatów oraz doświadczeniu w rekrutacji i zatrudnianiu personelu produkcyjnego, także zza wschodniej granicy, oferujemy usługi szyte na miarę potrzeb!

W krótkim czasie możemy dla Państwa znaleźć i zatrudnić pracowników produkcji, którzy wspierać będą dotychczasowy personel lub będą stanowić o sile Państwa nowo otwieranej linii produkcyjnej.

Do ich zadań należeć będą m.in.:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • zbieranie produktów z linii produkcyjnej,
  • kontrola jakości kształtu i masy produktu,
  • sortowanie produkowanych wyrobów,
  • składanie opakowań kartonowych,
  • etykietowanie pudełek,
  • kompletacja, pakowanie i wysyłka towaru.

Rekrutowani przez nas pracownicy z powodzeniem wykonują powierzone im zadania produkcyjne w różnych branżach, takich jak produkcja spożywcza, produkcja chemii i kosmetyków, produkcja o przetwórstwo mięsa i ryb, a także pakowanie półproduktów i świeżych dań.


Zapytaj o pełną ofertę


Outsourcing procesów produkcyjnych – procesy produkcji pod kontrolą specjalistów

EWL Group to sprawdzony i bezpieczny partner biznesowy, któremu bez obaw możesz powierzyć część swojego biznesu! Jako agencja outsourcingowa mamy doświadczenie w strategicznym planowaniu, efektywnym realizowaniu i klarownym rozliczaniu zleconych nam procesów produkcyjnych.

 W ramach usługi outsourcingu procesów produkcyjnych zaplanujemy zadania produkcyjne, zapewnimy wydajny i zmotywowany personel produkcyjny oraz zadbamy o wysoką jakość i terminować realizowanej przez nas usługi.

Leasing pracowniczy – pracownik linii produkcyjnej do wynajęcia

Jesteśmy specjalistami w zakresie pracy tymczasowej! Wybierając rekrutacje z EWL możesz być pewien, że zrekrutowani pracownicy produkcyjni będą odpowiadali wymogom stanowiska pracy. Pozyskujemy i zatrudniamy duże wolumeny pracowników w krótkim czasie, dbając jednocześnie o jakość prowadzonych procesów.

Mamy doświadczenie i wiedzę niezbędne do prowadzenie rekrutacji oraz zgodnego z prawem zatrudniania pracowników z zagranicy. Zatrudnianie cudzoziemców z zespołem ekspertów EWL, to gwarancja legalności i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu!
Z pewnością dopasujemy najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb Państwa firmy.

Zatrudnianie obcokrajowców z EWL Group - Michał Wierzchowski
Michał Wierzchowski
Sales Director w EWL Group
Zapytaj o pełną ofertę

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).