Rekrutacje specjalistyczne – pracownicy IT

Rekrutacja pracowników IT

Świat się rozwija dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Szybki rozwój technologiczny firm oznacza stałe zapotrzebowanie na nowych pracowników w sektorze IT.  Polska jest obecnie jednym z największych rynków IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zapotrzebowanie na pracowników IT stale wzrasta, a liczba ofert pracy w tym sektorze przewyższa liczbę kandydatów. Kandydaci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w ich branży panuje znaczny deficyt specjalistów.

Poszukiwanie specjalistów do IT – oferta dla firm

Nasza oferta stanowi kompleksową propozycję dla firm, które poszukują specjalistów z branży IT. Dzięki szerokiej sieci partnerów, po dogłębnym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta, skutecznie docieramy do kandydatów z Polski oraz krajów Europy wschodniej. W ramach wybranej usługi EWL S.A. oferuje między innymi:

  • selekcję i rekrutację specjalistów z branży IT
  • analizę rynku i dostępności kandydatów do pracy
  • doradztwo w zakresie zatrudnienia cudzoziemców
  • organizację przejazdu oraz zakwaterowania pracowników
  • legalizację dokumentów zatrudnienia
  • kompleksową obsługę kadrową
  • wsparcie w zaplanowaniu strategii rekrutacji do zespołu IT
  • raporty dotyczące kolejnych etapów rekrutacji
  • stworzenie narzędzia oceny kompetencji kandydatów


Pracownicy dla branży IT

Używanie tradycyjnych narzędzi rekrutacyjnych, takich jak oferty pracy publikowane na portalach ogłoszeniowych czy rekrutacyjnych, jest w przypadku branży IT często nie przynoszą zadowalających efektów. Niezmiennie w rekrutacji wykorzystuje się zadania i testy (Assessment Centre, testy kompetencyjne, psychometryczne itp.), mające podnieść trafność procesu rekrutacji. Szuka się również bardziej innowacyjnych rozwiązań, zwłaszcza, kiedy kieruje się je do bardziej  specyficznych  grup  takich  jak właśnie doświadczeni specjaliści IT, którzy muszą wykazać się bardzo konkretną wiedzą, trudną do sprawdzenia.

Potrzeby rekrutacyjne w działach IT

W przypadku specjalistycznych rekrutacji do IT oferujemy także wielowymiarowe badanie kompetencji miękkich kandydatów. Pozwala ono na dopasowanie specjalisty do obecnej struktury działu IT klienta, niezależnie czy jesteście Państwo niewielkim start-upem, czy też dużą organizacją z wypracowanymi i określonymi standardami.

Poza kompetencjami, nasza oferta wsparcia w rekrutacjach IT dotyczy także znalezienie specjalisty, który spełnia Państwa oczekiwania także w zakresie technologii, z jakimi do tej pory pracował (Java, C++, C#, Python, PHP, HTML, CSS, SQL).

Doświadczenie w rekrutacji do IT

Kluczową zaletą naszej organizacji jest szeroki portfel klientów oraz partnerów rekrutacyjnych. Pozwala nam to nieustannie powiększać bazę naszych kandydatów i pracowników, co w efekcie zapewnia możliwość elastycznego i szybkiego sprostania wymaganiom klientów EWL S.A. Dzięki temu nasza firma nieustannie zdobywa popularność i buduje renomę na całym świecie. Zebrane doświadczenia w rekrutacji specjalistów różnych branż przekładają się na wypracowane przez nas procesy i zapewniają elastyczność i profesjonalizm w pozyskiwaniu kandydatów.

Zapraszamy do kontaktu!
Z pewnością dopasujemy najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb Państwa firmy.

Julia Popiel
IT Recruitment Manager w EWL Group

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).