Fotografia

POLECAJ I ZARABIAJ
W TRZECH PROSTYCH KROKACH!#1 Ikona #1

Zapoznaj się z zasadami Programu Partnerskiego EWL. Zależy nam na transparentności i pełnym zrozumieniu zasad uczestnictwa - żadnych kruczków!

#2 Ikona #2

Skontaktuj się ze swoim Partnerem, który potrzebuje wsparcia EWL – opowiedz mu o EWL oraz o tym, że przekażesz jego dane osobowe do nas, w celu kontaktu.


Ikona #4

GDY PODPISZEMY Z POLECONĄ PRZEZ CIEBIE FIRMĄ UMOWĘ O WSPÓŁPRACY, PRZEZ KOLEJNE 6 MIESIĘCY BĘDZIESZ OTRZYMYWAĆ OD NAS BONUS. JEŚLI JESTEŚ JUŻ NASZYM KLIENTEM, OTRZYMASZ RABAT DO FAKTURY ZA USŁUGI, KTÓRE DLA CIEBIE ŚWIADCZYMY.

JEŚLI DOŁĄCZYSZ DO NASZEGO PROGRAMU, OTRZYMASZ PREMIĘ LUB RABAT ZA KAŻDE SKUTECZNE POLECENIE.

(wysokość rabatu i premii uzależniona jest od wysokości podpisanego kontraktu pomiędzy poleconym klientem a Grupą EWL).ILE MOŻESZ
ZYSKAĆ?Liczba

delegowanych pracowników
Bonus*

na przestrzeni 6 MC

*Podane stawki są uśrednionymi kwotami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O PROGRAMIE PARTNERSKIM EWLIkona Klient
Ikona Partner


ZACZNIJ ZARABIAĆ PIENIĄDZE
JAKO PARTNER EWL JUŻ DZIŚ!

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EWL S.A., poza uczestnictwem w Programie, w celach marketingu produktów i usług własnych EWL S.A., poprzez:Ww. zgody mogą zostać odwołane w każdym czasie przez wysłanie oświadczenia na adres: [email protected]. Wycofanie zgód nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest EWL S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskich 142 B, 02-305 Warszawa. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w Programie. W przypadku wyrażenia na to oddzielnej zgody Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług własnych EWL S.A. Masz prawo: dostępu do swoich danych, ich przenoszenia, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat przetwarzania przez nas Twoich danych KLIKNIJ TUTAJ.