Transgraniczne delegowanie pracowników

ewl-group-miedzynarodowa-agencja-zatrudnienia

Pracownicy transgraniczni

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości prawa unijnego, wspieramy przedsiębiorców w transgranicznym delegowaniu pracowników do krajów UE, w tym do:

  • Czech, Belgii, Holandii i Niemiec.

Kompleksowo wspieramy procesu rekrutacji i zatrudnienia pracowników tymczasowych do wielu sektorów gospodarki.

Zapytaj o szczegóły oferty i cennik usług

Delegowanie pracowników transgranicznych

Delegowanie pracowników do krajów Unii Europejskiej umożliwia firmom zatrudnianie cudzoziemców z innych krajów członkowskich. Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod przepływu pracy między państwami UE. Oddelegowani przez agencje zatrudnienia pracownicy to sprawdzone rozwiązanie na braki kadrowe, szczególnie w szczycie sezonu.

Współpraca z EWL, to gwarancja legalności zatrudnienia. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zatrudnianiu i delegowaniu pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Rumunii oraz Polski dla naszych partnerów biznesowych z różnych krajów Unii.

Pracownicy transgraniczni z EWL

Dopasowani pracownicy

Personel dopasowany do potrzeb firmy - delegowanie pracownikówBez względu na to jakiego personelu poszukujesz (zbiory, produkcja, logistyka, pakowanie) w krótkim czasie znajdujemy i zatrudniamy odpowiednich pracowników.

Optymalizacja kosztów

Pracownicy transgraniczni - optymalizacja kosztów z EWLDelegujemy pracowników w oparciu o formularz A1, co oznacza, że w zakresie ubezpieczeń społecznych podlegają oni wyłącznie polskim regulacjom.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowe usługi leasingu (wynajmu) pracowników EWLOd rekrutacji i selekcji, poprzez legalizację zatrudnienia, aż po obsługę kadrowo-płacową oraz organizację transportu i zakwaterowania dla oddelegowanych pracowników.

Opieka Konsultanta

Dedykowany opiekun - pracownicy transgraniczni z EWLDoświadczony specjalista czuwa nad efektywnością realizacji projektu, odpowiada na wszelkie pytania oraz udziela informacji o aktualnym statusie realizacji umowy.

Poznaj wszystkie możliwości i korzyści

Propozycję współpracy nasi eksperci dopasują do Państwa potrzeb.

Zapytaj o ofertę na pracowników transgranicznych

Z usług EWL korzystają firmy z różnych branż

pracownicy-na-wynajem-dla-firm-agencja-ewl

Doświadczenie EWL

EWL od roku 2007 świadczy usługi pośrednictwa pracy, zapewniając zatrudnienie wartościowych i zmotywowanych pracowników tymczasowych w branży produkcyjnej, logistycznej oraz sektorze usług.

Nasz zespół Konsultantów, to specjaliści w rekrutacji zarówno kandydatów z Polski jak i pracowników z Ukrainy, a rozbudowana sieć partnerów biznesowych w Azji daje możliwość pozyskania kandydatów także z takich krajów jak Indie, Nepal czy Tajlandia.

Dowiedz się więcej o EWL

Pracownik transgraniczny

Pracownik transgraniczny to pracownik delegowany do pracy poza granicami kraju, wykonujący pracę o charakterze czasowym na terenie innego państwa będącego członkiem UE. Dotyczy to zarówno pracownika na co dzień zamieszkującego w Polsce, jak i oraz tego, który mieszka w innym kraju, a jest delegowany do pracy w Polsce.

Decydując się na zatrudnienie pracownika transgranicznego warto rozeznać się w obowiązujących regulacji prawnych, a także mieć świadomość praw i obowiązków spoczywających tak na pracodawcy, jak i na pracowniku transgranicznym.

Postaw na zespół profesjonalistów

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja najbardziej korzystnej oferty transgranicznego delegowania pracowników dla Państwa firmy.

Zapytaj o cennik usług

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).