Outsourcing procesów i funkcji

korzysci-outsourcing-procesow-biznesowych

Korzyści outsourcingu

Usługi outsourcingowe dla firm to oferta dla przedsiębiorców, którzy chcieli by przenieść w ręce doświadczonej agencji:

  • dobór i oddelegowanie personelu spełniającego wymagania projektu
  • odpowiedzialność za zarządzanie personelem realizującym wyznaczone zadania
  • dbałość o najwyższą jakość realizacji zleconego procesu
  • zobowiązania wobec pracowników i urzędów kontrolnych
Zapytaj o ofertę na outsourcing pracowniczy

Outsourcing procesów i funkcji

Outsourcing procesów biznesowych pozwala na uwolnienie zasobów ludzkich i kapitałowych, a tym samym daje możliwość skupienia się na kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa procesach

Jako firma outsourcingowa EWL od wielu lat działa na terenie całej Polski, dzięki czemu podejmujemy współpracę szybko i bez względu na lokalizację. Sukces przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy, jest dla nas priorytetem, dlatego tak dbamy o najwyższą jakość realizowanych usług.

Każda oferta i wycena dotycząca outsourcingu procesów jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów.

Zalety korzystania z outsourcingu procesów z EWL

Kontrola wydatków

Outsourcing procesów z EWL - pełna kontrola wydatkówTransparentny i prosty model rozliczeń – jedna stawka za godzinę realizacji usługi lub rozliczenie za osiągnięty efekt.

Efektywność procesów

Efektywność procesów - outsourcing funkcji EWL GroupOferta obejmuje m.in. outsourcing procesów produkcyjnych i logistycznych (picking, paletyzacja, copacking, OWW etc.).

Pewność i niezawodność

Niezawodna obsługa procesów - outsourcing funkcji z EWLDzięki rozbudowanej sieci biur i największej bazie kandydatów, możemy szybko reagować nawet na krótkie peak’i sezonowe.

Kwalifikacje i narzędzia

Wiedza i narzędzia - outsourcing procesów i funkcjiUdostępniamy swoje zaplecze technologiczne i specjalistyczny know–how dla jeszcze efektywniejszego realizowania powierzonych zadań.

Optymalizacja kosztów

Mniejsze wydatki dzięki outsourcingowi procesów biznesowychKompleksowo zajmiemy się wszelkimi czynnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników niezbędnych do realizacji procesu.

Oszczędność czasu

Outsourcing procesów - sposób na oszczędność czasuNasi specjaliści zajmą się rekrutacją i selekcją pracowników, obsługą kadrowo – płacową oraz utrzymaniem najwyższego poziomu motywacji

Poznaj wszystkie możliwości i korzyści

Propozycję współpracy nasi eksperci dopasują do Państwa potrzeb.

Zapytaj o ofertę na outsourcing procesów

Z usług EWL korzystają firmy z różnych branż

pracownicy-na-wynajem-dla-firm-agencja-ewl

Doświadczenie EWL

EWL od roku 2007 świadczy usługi pośrednictwa pracy, zapewniając zatrudnienie wartościowych i zmotywowanych pracowników tymczasowych w branży produkcyjnej, logistycznej oraz sektorze usług.

Nasz zespół Konsultantów, to specjaliści w rekrutacji zarówno kandydatów z Polski jak i pracowników z Ukrainy, a rozbudowana sieć partnerów biznesowych w Azji daje możliwość pozyskania kandydatów także z takich krajów jak Indie, Nepal czy Tajlandia.

Dowiedz się więcej o EWL

Outsourcing procesów - usługi na miarę potrzeb

W EWL wiemy jak ważne jest szybkie i skuteczne reagowanie na zmiany rynkowe. Rozumiemy specyfikę pracy branży FMCG i sektora Retail. Dlatego stawiamy na elastyczność zatrudnienia.

Outsourcing pracowników z EWL Group, to pewność, że w okresie najwyższych peak’ów, ciągłość produkcji zostanie zachowana. Dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych kandydatów do pracy, a także mobilnymi pracownikami, dla których szybka zmiana miejsca zatrudnienia nie stanowi problemu.

Decydując się na usługę outsourcingu z EWL zyskasz pewnego i elastycznego partnera biznesowego, zarówno w okresie wzrostów jak i spadków produkcji.

Postaw na zespół profesjonalistów

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja najbardziej korzystnej oferty outsourcingu procesów dla Państwa firmy.

Zapytaj o cennik usług outsourcingowych

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).