Rekrutacja pracowników technicznych i wykwalifikowanych

Rekrutacja pracowników technicznych - wynajem personelu wykwalifikowanego z EWL

Rozwój nowoczesnych technologii, także w zakresie technologii produkcji, znacząco wpływa na potrzeby rekrutacyjne przedsiębiorstw. Coraz częściej firmy, dążąc do zdobycia i utrzymania przewagi konkurencyjnej, poszukują wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

Doświadczona i sprawdzona agencja pracy tymczasowej, taka jak EWL, pomoże znaleźć i zatrudnić personel techniczny, a także wesprze Państwa firmę w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników fizycznych.

Zatrudnienie pracowników technicznych

Rekrutacja kadry technicznej wymaga od działu HR znajomości rynku, umiejętności poszukiwania i weryfikacji kandydatów oraz zasobów czasu i niezbędnego know-how branżowego. Zespół EWL wspiera swoich partnerów biznesowych w procesie rekrutacji i selekcji personelu technicznego, świadcząc usługi z zakresu:


Zapytaj o pełną ofertę


Sposoby rekrutacji pracowników

Każdy proces rekrutacji personelu technicznego poprzedzony jest analizą potrzeb klienta. Kluczową kwestią w planowaniu zatrudnienia jest określenie niezbędnych kwalifikacji i umiejętności jakie powinien posiadać idealny kandydat. Metody rekrutacji i selekcji, które stosowane są w procesie rekrutacji pracowników, są ściśle powiązane z poziomem stanowiska oraz jego wymaganiami.

Pracownicy techniczni muszą posiadać odpowiednią wiedzę oraz kompetencje, które pozwolą na poprawną realizację powierzonych im zadań, a także przyczynią się do rozwoju firmy.

Pracownik wykwalifikowany – wiedza i doświadczenie

Motywacja, chęć do pracy i branżowy know-how, sprawiają, że dobry kandydat staje się najlepszym pracownikiem. Pracownik fizyczny wykwalifikowany ma dużo wyższą efektywność pracy, a jego wdrożenie w nowe obowiązki jest zwykle szybsze, a co za tym idzie także mniej kosztowne.

Wykwalifikowany pracownik, zarówno techniczny, jak i fizyczny, posiadający doświadczenie i dzielący się nim ze współpracownikami wnosi nową wartość dodaną do przedsiębiorstwa. W EWL oferujemy wsparcie w rekrutacji pracowników na stanowiska:

 • tapicer / tapicer meblowy / pomocnik tapicera
 • izolator – monter przemysłowy
 • elektromonter instalacji elektrycznych
 • wytapiacz na piecach indukcyjnych
 • elektromechanik
 • operator CNC (systemy sterowania Fanuc i Siemens)
 • tokarz konwencjonalny
 • spawacz (Mig, Mag) / asystent spawacza
 • specjalista ds. utrzymania ruchu (przemysł ciężki)
 • ślusarz
 • stolarz
 • krojczy
 • szwaczka

Pracownicy z Ukrainy – kadra techniczna zza wschodniej granicy

Poszukując odpowiednich kandydatów na stanowiska techniczne, a także rekrutując wykwalifikowanych pracowników fizycznych, warto skorzystać z usług agencji pracy specjalizującej się w rekrutacji i selekcji kandydatów z Ukrainy. Agencja EWL Group posiada wieloletnie doświadczenie w poszukiwaniu i zatrudnianiu pracowników zza wschodniej granicy.

Kompleksowo zajmujemy się procesem rekrutacji kandydatów, weryfikując ich umiejętności. Zatrudniamy najlepszych pracowników dla czołowych przedsiębiorstw produkcyjnych w kraju i za granicą. Dbamy o bezpieczeństwo prawne naszych partnerów biznesowych. Legalizacja pracy obcokrajowców oraz kwestie związane z przedłużeniem ich pobytu na terenie Polski, są po naszej stronie.

Zapraszamy do kontaktu!
Z pewnością dopasujemy najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb Państwa firmy.

Rekrutacje specjalistyczne i techniczne - Alina Necewicz z EWL Group
Alina Necewicz
Technical Recruitment Manager w EWL Group
Zapytaj o pełną ofertę

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).