Witamy w dziale kariery EWL

Wspieramy mobilność na skalę światową

Dlaczego EWL?

Innowacyjność

Dążymy do zrewolucjonizowania międzynarodowego rynku pracy, wykorzystując najnowsze technologie i sztuczną inteligencję w naszej codziennej pracy.

Międzynarodowa obecność

Nasze działania obejmują Polskę, Czechy, Rumunię, Niemcy, Holandię i Litwę, z ambitnymi planami dalszej ekspansji.

Unikalne podejście

Wyróżniamy się na rynku, traktując każdego kandydata nie jako “kandydata”, ale jako Klienta.

Aktualnie otwarte stanowiska

Nasz Proces Rekrutacji

Wybierz ofertę

Wybierz ofertę

Zapoznaj się z dostępnymi ofertami pracy i wybierz te, które odpowiadają Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom.

Aplikuj online

Aplikuj online

Prześlij swoją aplikację za pośrednictwem strony internetowej.

Umówmy się na rozmowę telefoniczną

Umówmy się na rozmowę telefoniczną

Weź udział we wstępnej rozmowie telefonicznej z rekruterem, aby omówić ogólne informacje o stanowisku i ocenić wzajemne dopasowanie.

Spotkajmy się (nawet zdalnie)

Spotkajmy się (nawet zdalnie)

Weź udział w zdalnej lub osobistej rozmowie kwalifikacyjnej, aby omówić swoje umiejętności, doświadczenie i dopasowanie do stanowiska.

Opinie są zawsze mile widziane

Opinie są zawsze mile widziane

Przekaż nam konstruktywną opinię na temat swojej aplikacji lub przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, niezależnie od jej wyniku.

Witamy w zespole!

Witamy w zespole!

Po pomyślnym zakończeniu procesu otrzymasz serdeczne powitanie, gdy dołączysz do organizacji i zespołu.

others

Możliwości w EWL

W EWL łączymy potrzeby biznesowe z potencjałem technologicznym. Przyjrzyj się typowym rolom w zespołach technologicznych i biznesowych:

  • Technologia: Frontend, Backend, QA, DevOps, Architektura, Analiza biznesowa, User Experience (UX), User Interface (UI), Product Owner/Product Manager, Scrum Master.
  • Biznes: Sprzedaż, Zasoby ludzkie, Prawo, CX, Rekrutacja, Płace, Marketing, PR, Legalizacja, Finanse, Controlling, Księgowość, Administracja.
  • Stanowiska międzynarodowe: Sprzedaż, Operacje, oraz role wspierające dalszą międzynarodową ekspansję.

Nasze kluczowe wartości

W EWL Group wszystko, co robimy, obraca się wokół naszych wartości. Postępowanie zgodnie z nimi jest sercem naszej działalności. Stanowią one fundament, na którym budujemy relacje, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Podróż przez nasze wartości, które są kompasem w naszej codziennej pracy, pomoże wam to lepiej zrozumieć. Jeśli chciałbyś z nami pracować, sprawdź czy nasze wartości są bliskie Twoim i dołącz do nas.

Współpraca i odpowiedzialność

Współpraca i odpowiedzialność

Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie miejsce, w którym każdy z nas czuje się odpowiedzialny za sukces całego zespołu, gdzie współpraca to nie tylko słowo, ale codzienna praktyka, a Twoje zaangażowanie ma realny wpływ na nasz wspólny sukces.

Bycie Fair

Bycie Fair

Przedstawiamy świat, w którym szacunek i przejrzystość są na pierwszym miejscu. Miejsce, w którym wszyscy są traktowani sprawiedliwie, a decyzje podejmowane są z zachowaniem pełnej przejrzystości. Wyobraź sobie, że jesteś jednym z ambasadorów tej kultury.

Otwartość

Otwartość

W zespole EWL komunikacja i informacje zwrotne są przejrzyste i bezpośrednie. Każdy z nas ma prawo wyrażać swoje opinie i dzielić się swoimi obawami. Stań się częścią tego otwartego dialogu, w którym Twoje słowa mają moc i są doceniane.

Kwestionowanie status quo

Kwestionowanie status quo

W EWL nie boimy się pytać “dlaczego?” i “czy można to zrobić inaczej?”. Z zadowoleniem przyjmujemy innowacje, a zmiany postrzegamy jako szansę, a nie zagrożenie. Wkrótce, razem z Tobą, będziemy zachęcać innych do nieszablonowego myślenia.

Orientacja na klienta

Orientacja na klienta

Dołącz do świata, w którym klient jest w centrum wszystkiego, co robimy. Gdzie zrozumienie potrzeb klienta jest kluczem do sukcesu. Wkrótce będziesz mógł wesprzeć nas we wspólnej pomocy 2 milionom ludzi na międzynarodowym rynku pracy.

AdobeStock_509990675 (1)-min

My się rozwijamy - Ty się rozwijasz

Jesteśmy miejscem, które zapewnia realne możliwości rozwoju. Co to oznacza? Każdy z naszych pracowników ma możliwość dopasowania zadań do swoich umiejętności i zainteresowań. Chcemy, abyś w pełni wykorzystał swój potencjał i był szczęśliwy w swojej pracy! Łączymy ludzi z różnych krajów, co daje możliwość dzielenia się unikalnymi doświadczeniami i tworzenia nowej jakości wyrażanej w innowacyjnych projektach na skalę globalną.

Jesteśmy zwinnym miejscem pracy, w którym nie ma czasu na nudę. Stawiamy na ludzi i współpracę, a każdy problem jest dla nas wyzwaniem. Tworzymy zespół zaangażowanych ludzi, którzy wspólnie chcą realizować naszą wizję.

Dodatkowe świadczenia:

Prywatna opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie kursów i szkoleń

Dofinansowanie kursów i szkoleń

Możliwość pracy zdalnej

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczny czas pracy

Elastyczny czas pracy

Dofinansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie zajęć sportowych

Platforma kafeteryjna

Platforma kafeteryjna

Spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne