Leasing pracowników

leasing pracowników

Sprawdzony partner

Sezonowość produkcji wymaga czasowego zwiększenia załogi?

Szybko rosnący popyt na usługi generuje konieczność natychmiastowego wzrostu liczby pracowników?

Chcesz uelastycznić strukturę zatrudnienia?

A może zależy Ci na odciążeniu działu HR?

Zaufaj sprawdzonemu partnerowi!

zatrudnianie obcokrajowców

Dynamiczne działania

Leasing pracowniczy, to przede wszystkim możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach cechujących się sezonowością pracy takie rozwiązanie pozwala na szybkie pozyskane pracowników tymczasowych w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych.

Praca tymczasowa daje także możliwość elastycznego zatrudnienia, w przypadku nagłego i nieplanowanego wzrostu produkcji, przy jednoczesnej redukcji kosztów ponoszonych na rekrutację i selekcję pracowników oraz ich obsługę kadrowo – płacową i administracyjną.

leasing pracowniczy

Poznaj korzyści

 • Możliwość elastycznego dopasowania zatrudnienia do zmieniających się potrzeb
 • Eliminacja znacznej części nakładów finansowych na rekrutację i selekcję pracowników
 • Redukcja kosztów obsługi kadrowo – płacowej oraz administracyjnej
 • Znaczące zmniejszenie kosztów nadgodzin, składki chorobowej czy składki PFRON
 • Prosty proces planowania kosztów zatrudnienia i rozliczeń w oparciu o stawkę godzinową
 • Zabezpieczenie ryzyka prawnego związanego z zatrudnieniem i legalizacją pracy
 • Zakwalifikowanie kosztów zatrudnienia pracowników tymczasowych jako usług zewnętrznych a nie kadrowych
 • Możliwość zatrudnienia pracowników na umowach krótko i długoterminowych
sezonowe przyjazdy Ukraińców

13 lat na rynku

EWL od 13 lat świadczy usługi pośrednictwa pracy, zapewniając zatrudnienie wartościowych i zmotywowanych pracowników tymczasowych w branży produkcyjnej, logistycznej oraz sektorze usług. Dzięki dostępowi do szerokiej bazy kandydatów oraz sieci specjalistów ds. rekrutacji, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, możemy zapewnić nawet kilkuset pracowników, kiedy konieczna jest natychmiastowa reakcja. Nasz zespół Konsultantów, to specjaliści w rekrutacji zarówno pracowników z Polski jak i Ukrainy, a rozbudowana sieć partnerów biznesowych w Azji daje możliwość pozyskania kandydatów także z takich krajów jak Indie, Nepal czy Tajlandia.

Dzięki współpracy z EWL zyskają Państwo wsparcie w realizacji procesu produkcji, także w okresie niespodziewanych wzrostów. Kompleksowo zajmiemy się rekrutacją i selekcją pracowników tymczasowych, dostosowując profil kandydata do Państwa potrzeb i specyfiki pracy. Zapewnimy pełen serwis kadrowo – płacowy i administracyjny obejmujący także legalizację zatrudnienia pracowników z Ukrainy, Nepalu, Tajlandii czy Indii. Zorganizujemy zakwaterowanie dla obcokrajowców, dbając o zachowanie standardów, a także zadbamy o transport do miejsca pracy.

zatrudnienie poprzez leasing

Dlaczego my?

 • Posiadamy sieć oddziałów w całej Polsce oraz rozbudowaną bazą kandydatów do pracy (ponad 50 000 pracowników)
 • Zapewniamy dostępność kandydatów z rynku lokalnego, jak i z zagranicy, dzięki czemu w krótkim czasie możemy zatrudnić nawet kilkuset pracowników
 • Oferujemy pełną digitalizację procesu zaczynając od zamówienia od Klienta, poprzez rekrutację, legalizację, po zatrudnienie, planowanie harmonogramów pracy i rozliczenie
 • Gwarantujemy bezpieczne, zgodne z przepisami prawa, zatrudnienie obcokrajowców
 • Niezmiennie utrzymujemy wysoki poziom realizacji zamówień przy jednocześnie niskim wskaźniku rotacji pracowników
 • Dysponujemy unikalnym rozwiązaniem w zakresie organizacji przyjazdów cudzoziemców – tzw. Działy Przyjazdów
 • Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za proces zatrudnienia przed instytucjami kontrolnymi (PIP, ZUS, US, Straż Graniczna)
 • Zapewniamy kompleksową obsługę zatrudnienia w ramach wyspecjalizowanych linii biznesowych, odpowiadając na potrzeby klientów z różnych branż

Bez względu na to, czy potrzebujesz Pracownika na miesiąc czy na rok, jednego czy setki – wybierz kompetentnego i sprawdzonego partnera biznesowego, wybierz EWL.

Zapytaj o ofertę

Przejdź do formularza

Zapisz się do newslettera!

Bądź z nami na bieżąco