Agencja pracy EWL w Poznaniu

Agencja pracy EWL działa na terenie całego kraju. Oznacza to, że świadczymy usługi pośrednictwa pracy i prowadzimy rekrutacje również na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. EWL to doświadczona agencja pracy tymczasowej. Nasi eksperci zaproponują Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb Państwa firmy.

Agencja pracy – Poznań i Wielkopolska

Rekruterzy agencji EWL nie tylko rozumieją Państwa potrzeby, ale też uwzględniają specyfikę lokalnego, wielkopolskiego rynku pracy. EWL charakteryzuje się rozbudowaną siecią rekrutacyjną, która pozwala na znalezienie, przeszkolenie i zatrudnienie wielu pracowników tymczasowych w krótkim czasie.

EWL prowadzi rekrutacje nie tylko na terenie Poznania, województwa wielkopolskiego i Polski. Pozyskujemy pracowników również na terenie Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej, a nawet Azji.

Agencja EWL świadczy dla Państwa szereg usług. Należą do nich m.in.:

Agencja pracy tymczasowej EWL z sukcesami przeprowadziła wiele procesów rekrutacyjnych, także na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. EWL to również szereg różnych specjalizacji. Oferujemy m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Poznań

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Poznańskie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Leszczyńskiej 167. Ulica ta znajduje się w południowej części miasta, w pobliżu ulicy Głogowskiej i autostrady A2. Poruszając się samochodem, drogę z dworca PKP Poznań Główny do naszej siedziby można pokonać w około 20 minut, jadąc ulicą Głogowską, biegnącą od centrum miasta. Podobny czas zajmie podróż do EWL z lotniska Poznań Ławica. W tym przypadku także będziemy poruszać się jedną z głównych ulic – Bukowską.

Podróż komunikacją miejską z Dworca PKP na ulicę Leszczyńską 167 powinna zająć około 30 minut. Z przystanku Poznań Główny należy dostać się na Pętlę Górczyn, np. tramwajem nr 5, a tam przesiąść się w autobus nr 175. Przejazd z Ławicy do siedziby EWL komunikacją miejską zajmuje około 40-50 minut i wymaga dwóch przesiadek autobusowych.

Podróż komunikacją miejską nieco utrudniają wciąż odbywające się w mieście remonty. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce ta sytuacja ulegnie poprawie. Za to bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Głogowskiej oraz autostrady A2 sprawia, że dojazd samochodem do EWL jest szybki i bezproblemowy.

Jakie firmy funkcjonują w Poznaniu i regionie?

Miasto to jest ważnym ośrodkiem produkcyjnym, handlowym i logistycznym. Coraz więcej firm decyduje się na zlokalizowanie swoich firm w Poznaniu lub podpoznańskich miejscowościach. Dzisiaj w Poznaniu są zlokalizowane m.in. firmy zajmujące się produkcją żywności oraz produkcją samochodów. Siedzibę w Poznaniu posiadają również największe przedsiębiorstwa branży spożywczej, a pod Poznaniem mieści się wiele firm branży transportowej i logistycznej.

Siedzibę w Poznaniu ma np. Solaris, czyli przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją nowoczesnych pojazdów komunikacji publicznej, m.in. elektrycznych autobusów.

Stolica Wielkopolski to nie tylko firmy sektora produkcyjnego. W związku z prężnie rozwijającym się rynkiem biurowym, w mieście powstaje coraz więcej biurowców. Rośnie więc zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Poznaniu i województwie wielkopolskim?

Duża liczba przedsiębiorstw produkcyjnych w Poznaniu i regionie sprawia, że zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych wciąż wzrasta. Niedobór na rynku pracy dotyczy zarówno pracowników stałych, jak i tymczasowych, którzy stanowiliby pomoc w okresie zwiększonego zapotrzebowania na wytwarzany produkt. Pamiętajmy, że to właśnie wykwalifikowany pracownik ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Specyfika pracy w firmie produkcyjnej często wymaga obsadzenia wielu stanowisk w krótkim czasie. W tym procesie wesprze Państwa agencja pracy EWL.

Poznań to również wiele firm z sektora nowoczesnych technologii oraz przemysłu informatycznego. Polska jest jednym z największych rynków IT w Europie Środkowo-Wschodniej, co generuje zapotrzebowanie na programistów. W kraju wciąż brakuje wykwalifikowanych specjalistów IT, lecz można ich pozyskać z zagranicy. Aby to zrobić, przydatne może okazać się skorzystanie z pomocy agencji pracy tymczasowej.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy EWL od lat współpracuje z firmami z różnych sektorów. To sprawia, że EWL posiada rozbudowaną sieć partnerów, dzięki której może pozyskiwać specjalistów z różnych branż. EWL zrekrutuje dla Państwa pracowników rozmaitych sektorów, takich jak chociażby logistyka, automotive czy branża spożywcza.

Doświadczenie w HR pozwala nam na usprawnienie procesów rekrutacyjnych. jesteśmy w stanie zrekrutować i przeszkolić pracowników produkcyjnych w ciągu zaledwie kilku dni, co sprawia, że szybko zasilą oni szeregi Państwa firmy. Oprócz pracowników produkcyjnych (stałych i tymczasowych), EWL pomaga zrekrutować i zatrudnić m.in. wykwalifikowany personel techniczny.

Wiemy, że znalezienie wartościowego pracownika jest niezwykle trudne. Agencja pracy EWL powstała po to, aby wesprzeć Państwa działania w procesach rekrutacyjnych i pomóc w znalezieniu wykwalifikowanej kadry, która będzie miała realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Agencja Pracy EWL w Poznaniu
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
ul. Leszczyńska 167
61-417 Poznań.

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL