Agencja pracy EWL w Poznaniu

Agencja pracy EWL działa na terenie całego kraju. Oznacza to, że świadczymy usługi pośrednictwa pracy i prowadzimy rekrutacje również na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. EWL to doświadczona agencja pracy tymczasowej. Nasi eksperci zaproponują Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb Państwa firmy.

Agencja pracy – Poznań i Wielkopolska

Rekruterzy agencji EWL nie tylko rozumieją Państwa potrzeby, ale też uwzględniają specyfikę lokalnego, wielkopolskiego rynku pracy. EWL charakteryzuje się rozbudowaną siecią rekrutacyjną, która pozwala na znalezienie, przeszkolenie i zatrudnienie wielu pracowników tymczasowych w krótkim czasie.

EWL prowadzi rekrutacje nie tylko na terenie Poznania, województwa wielkopolskiego i Polski. Pozyskujemy pracowników również na terenie Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej, a nawet Azji.

Agencja EWL świadczy dla Państwa szereg usług. Należą do nich m.in.:

Agencja pracy tymczasowej EWL z sukcesami przeprowadziła wiele procesów rekrutacyjnych, także na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego. EWL to również szereg różnych specjalizacji. Oferujemy m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Poznań

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Poznańskie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Leszczyńskiej 167. Ulica ta znajduje się w południowej części miasta, w pobliżu ulicy Głogowskiej i autostrady A2. Poruszając się samochodem, drogę z dworca PKP Poznań Główny do naszej siedziby można pokonać w około 20 minut, jadąc ulicą Głogowską, biegnącą od centrum miasta. Podobny czas zajmie podróż do EWL z lotniska Poznań Ławica. W tym przypadku także będziemy poruszać się jedną z głównych ulic – Bukowską.

Podróż komunikacją miejską z Dworca PKP na ulicę Leszczyńską 167 powinna zająć około 30 minut. Z przystanku Poznań Główny należy dostać się na Pętlę Górczyn, np. tramwajem nr 5, a tam przesiąść się w autobus nr 175. Przejazd z Ławicy do siedziby EWL komunikacją miejską zajmuje około 40-50 minut i wymaga dwóch przesiadek autobusowych.

Podróż komunikacją miejską nieco utrudniają wciąż odbywające się w mieście remonty. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce ta sytuacja ulegnie poprawie. Za to bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Głogowskiej oraz autostrady A2 sprawia, że dojazd samochodem do EWL jest szybki i bezproblemowy.

Jakie firmy funkcjonują w Poznaniu i regionie?

Miasto to jest ważnym ośrodkiem produkcyjnym, handlowym i logistycznym. Coraz więcej firm decyduje się na zlokalizowanie swoich firm w Poznaniu lub podpoznańskich miejscowościach. Dzisiaj w Poznaniu są zlokalizowane m.in. firmy zajmujące się produkcją żywności oraz produkcją samochodów. Siedzibę w Poznaniu posiadają również największe przedsiębiorstwa branży spożywczej, a pod Poznaniem mieści się wiele firm branży transportowej i logistycznej.

Siedzibę w Poznaniu ma np. Solaris, czyli przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją nowoczesnych pojazdów komunikacji publicznej, m.in. elektrycznych autobusów.

Stolica Wielkopolski to nie tylko firmy sektora produkcyjnego. W związku z prężnie rozwijającym się rynkiem biurowym, w mieście powstaje coraz więcej biurowców. Rośnie więc zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Poznaniu i województwie wielkopolskim?

Duża liczba przedsiębiorstw produkcyjnych w Poznaniu i regionie sprawia, że zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych wciąż wzrasta. Niedobór na rynku pracy dotyczy zarówno pracowników stałych, jak i tymczasowych, którzy stanowiliby pomoc w okresie zwiększonego zapotrzebowania na wytwarzany produkt. Pamiętajmy, że to właśnie wykwalifikowany pracownik ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Specyfika pracy w firmie produkcyjnej często wymaga obsadzenia wielu stanowisk w krótkim czasie. W tym procesie wesprze Państwa agencja pracy EWL.

Poznań to również wiele firm z sektora nowoczesnych technologii oraz przemysłu informatycznego. Polska jest jednym z największych rynków IT w Europie Środkowo-Wschodniej, co generuje zapotrzebowanie na programistów. W kraju wciąż brakuje wykwalifikowanych specjalistów IT, lecz można ich pozyskać z zagranicy. Aby to zrobić, przydatne może okazać się skorzystanie z pomocy agencji pracy tymczasowej.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy EWL od lat współpracuje z firmami z różnych sektorów. To sprawia, że EWL posiada rozbudowaną sieć partnerów, dzięki której może pozyskiwać specjalistów z różnych branż. EWL zrekrutuje dla Państwa pracowników rozmaitych sektorów, takich jak chociażby logistyka, automotive czy branża spożywcza.

Doświadczenie w HR pozwala nam na usprawnienie procesów rekrutacyjnych. jesteśmy w stanie zrekrutować i przeszkolić pracowników produkcyjnych w ciągu zaledwie kilku dni, co sprawia, że szybko zasilą oni szeregi Państwa firmy. Oprócz pracowników produkcyjnych (stałych i tymczasowych), EWL pomaga zrekrutować i zatrudnić m.in. wykwalifikowany personel techniczny.

Wiemy, że znalezienie wartościowego pracownika jest niezwykle trudne. Agencja pracy EWL powstała po to, aby wesprzeć Państwa działania w procesach rekrutacyjnych i pomóc w znalezieniu wykwalifikowanej kadry, która będzie miała realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Agencja Pracy EWL w Poznaniu
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
ul. Leszczyńska 167
61-417 Poznań.

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).