Agencja pracy EWL w Łodzi

Agencja pracy EWL działa na terenie całego kraju. Prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy również na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. EWL jest doświadczoną agencją pracy tymczasowej, która proponuje Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb Państwa firmy oraz specyfiki branży i wielkości przedsiębiorstwa.

Agencja pracy w Łodzi i województwie łódzkim - EWL Group

Rekruterzy, których zatrudnia EWL rozumieją Państwa potrzeby oraz uwzględniają specyfikę lokalnego, łódzkiego rynku pracy. Rozbudowana sieć rekrutacyjna pozwala nam na to, aby w krótkim czasie znaleźć, przeszkolić i zatrudnić pracowników do Państwa firmy – stałych lub tymczasowych.

Agencja pracy dla firm z Łodzi

EWL poszukuje wykwalifikowanych specjalistów nie tylko na terenie Łodzi, województwa łódzkiego czy na terenie Polski. Pozyskujemy również pracowników na terenie Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej, a nawet Azji.

Nasza agencja pośrednictwa pracy świadczy szereg usług. Należą do nich m.in.:

Agencja pracy EWL przeprowadziła z sukcesami wiele projektów rekrutacyjnych, także na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. EWL to szereg różnych specjalizacji. Oferujemy m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Łódź i łódzkie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Łódzkie biuro agencji pracy EWL mieści się przy ulicy Żeligowskiego. Ulica ta znajduje się w centrum miasta. W pobliżu biura EWL funkcjonuje wiele znanych na mapie Łodzi punktów turystycznych – Manufaktura, Muzeum Miasta Łodzi, a także Centralne Muzeum Włókiennictwa.

Dworzec Łódź Kaliska od biura pracy EWL dzieli dystans około 15 minut spacerem przez ul. Traugutta. Tę trasę można również pokonać tramwajem nr 5. Z Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta można dojechać do biura EWL autobusem 65B lub samochodem – taka trasa powinna zająć około pół godziny.

Lokalizacja biura w centrum oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że dojazd do biura jest dogodny nawet dla niezmotoryzowanych mieszkańców.

Jakie firmy funkcjonują w Łodzi i regionie?

Atutem Łodzi jest jej położenie w centralnej Polsce. Sprawia to, że miasto jest ważnym węzłem transportowym, a inwestorzy chętnie stawiają swoje fabryki i zakłady produkcyjne właśnie w tym regionie. Mimo że Łódź kojarzona jest przede wszystkim z przemysłem włókienniczym, to duże znaczenie mają w mieście również firmy z sektora nowych technologii i przedsiębiorstwa produkcyjne.

Ważnym filarem łódzkiej produkcji jest produkcja sprzętów AGD. Firmy takie jak Merloni Indesit oraz Bosch/Siemens nie tylko wybudowały tu swoje fabryki, ale zachęcają też swoich poddostawców do przenoszenia fabryk właśnie do Łodzi. Takie działania zwiększają zapotrzebowanie na pracowników stałych i tymczasowych w tym regionie.

To nie wszystko. W Łodzi działa również fabryka amerykańskiego producenta komputerów, a od 2013 roku w mieście funkcjonuje Centrum Badań i Rozwoju. Jego zadaniem jest przygotowywanie oprogramowania do różnego rodzaju sprzętów i urządzeń. Oznacza to, w Łodzi wzrasta również zapotrzebowanie na pracowników IT.  

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Łodzi i województwie łódzkim?

Duża liczba fabryk w Łodzi i regionie sprawia, że popyt na pracowników produkcyjnych rośnie. Dotyczy to zarówno pracowników stałych, jak i tymczasowych, którzy stanowiliby pomoc w okresie zwiększonego zapotrzebowania na wytwarzane produkty. Wykwalifikowany pracownik produkcji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Specyfika pracy na produkcji często wymaga obsadzenia wielu stanowisk w tym samym czasie, w czym pomoże Państwu agencja pracy EWL.

Jak już wspominaliśmy, w Łodzi i województwie łódzkim działa również wiele firm z sektora nowych technologii i przemysłu informatycznego. W związku z tym przydatne może okazać się skorzystanie z agencji pracy tymczasowej w celu pozyskania pracowników IT. W branży IT wciąż brakuje wykwalifikowanych specjalistów, a Polska jest jednym z największych rynków sektora IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Firma EWL od lat współpracuje z firmami z różnych sektorów i ma rozbudowaną sieć partnerów, co pozwala na pozyskiwanie specjalistów z różnych branż. Możemy dla Państwa zrekrutować pracowników rozmaitych sektorów, m.in. w branży spożywczej, automotive i logistyki.

Doświadczenie w branży HR pozwala nam na rekrutację i szkolenie pracowników tymczasowych w ciągu zaledwie kilku dni, dzięki czemu szybko zasilą oni szeregi Państwa firmy. Oprócz pracowników produkcyjnych (zarówno do pracy stałej, jak i sezonowej), pomagamy znaleźć i zatrudnić m.in. wykwalifikowany personel techniczny.

Wiemy, że znalezienie wykwalifikowanego pracownika oraz przeszkolenie go, może stanowić nie lada wyzwanie. Firma EWL postała po to, aby wesprzeć Państwa w procesie rekrutacji i pomóc w zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry, która usprawni procesy firmowe i wpłynie na rozwój Państwa przedsiębiorstwa.

Agencja pracy EWL w Łodzi
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
ul. Żeligowskiego 3/5
09-752 Łódź

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL