Agencja pracy EWL w Krakowie

Agencja pracy tymczasowej EWL działa na terenie całego kraju. Prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy także na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. EWL to doświadczona agencja pracy, która proponuje Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb oraz wielkości firmy.

Agencja pracy tymczasowej w Krakowie - EWL Group

Agencja pracy – Kraków i Małopolska

Rekruterzy zatrudniani przez agencję EWL rozumieją potrzeby klientów oraz uwzględniają specyfikę lokalnego, małopolskiego rynku pracy. Rozbudowana sieć rekrutacyjna pozwala nam na to, aby w krótkim czasie znaleźć, przeszkolić oraz zatrudnić wykwalifikowanych pracowników tymczasowych do Państwa firmy.

Agencja pracy EWL poszukuje wykwalifikowanych specjalistów nie tylko na terenie Krakowa oraz Małopolski. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Pozyskujemy pracowników na terenie Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej i Azji.

Nasza agencja pracy tymczasowej świadczy szereg usług. Należą do nich m.in.:

Agencja EWL przeprowadziła z sukcesami wiele procesów rekrutacyjnych, również na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. EWL to szereg różnych specjalizacji. Zajmujemy się m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Kraków

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Krakowskie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Westerplatte 2/6. Ulica ta znajduje się w centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego z Sukiennicami oraz w niedalekiej odległości od najpopularniejszych atrakcji miasta, np. Bramy Floriańskiej i Barbakanu.

Biuro EWL od dworca PKP Kraków Główny dzieli dystans kilkunastu minut samochodem. Pokonanie tej trasy będzie szybsze pieszo – spacer do naszego biura powinien zająć około 12 minut. Z lotniska w podkrakowskich Balicach do biura agencji pracy EWL można dostać się samochodem w około pół godziny. Komunikacja miejska pokonuje tę trasę w niecałą godzinę. Najpierw należy wsiąść w autobus nr 252, a potem przesiąść się w tramwaj nr 20.

Lokalizacja biura w centrum miasta oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej to czynniki, które sprawiają, że dojazd do biura agencji EWL jest wygodny nawet dla niezmotoryzowanych mieszkańców Krakowa oraz całego województwa małopolskiego.

Jakie firmy funkcjonują w Krakowie i regionie?

Kraków jest jednym z najważniejszych w Polsce centrów usług biznesowych. W mieście działają centra usług wspólnych, firmy zajmujące się outsourcingiem usług biznesowych, centra badawczo-rozwojowe, a także przedsiębiorstwa informatyczne. Aglomerację krakowską uznaje się obecnie za tzw. rynek dojrzały, co oznacza, że stopień świadczenia usług jest taki sam jak w największych zachodnich przedsiębiorstwach.

Mimo że w Krakowie królują firmy zajmujące się usługami biznesowymi, to w Małopolsce nie brakuje również wszelkiego rodzaju firm produkcyjnych. Krakowskie przedsiębiorstwa zajmują się m.in. produkcją mebli oraz konstrukcji stalowych.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Krakowie i województwie małopolskim?

Duża liczba i dynamiczny rozwój centrów usług wspólnych sprawiają, że w Krakowie wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników IT. Polska jest jednym z największych rynków IT w Europie Środkowo-Wschodniej. Z tego względu w kraju wciąż brakuje programistów. Można ich jednak pozyskać z zagranicy. W tym celu warto skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowej, która zajmuje się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników branży informatycznej.

W Krakowie i regionie funkcjonują również firmy produkcyjne, co generuje wzrost zapotrzebowania na pracowników produkcyjnych, zarówno stałych, jak i tymczasowych, którzy stanowiliby wsparcie w okresie zwiększonej produkcji. Pamiętajmy, że dobry pracownik produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Niestety, specyfika pracy na produkcji wymaga obsadzenia wielu stanowisk w krótkim czasie i dlatego tak przydatne okazuje się skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy tymczasowej EWL od lat współpracuje z firmami z różnych branż i sektorów. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerów, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozyskiwać dla Państwa specjalistów różnych specjalizacji. Możemy zrekrutować dla Państwa m.in. wykwalifikowanych pracowników branży spożywczej, automotive oraz logistyki.

Wieloletnie doświadczenie w branży HR pozwala nam na rekrutację i szkolenie pracowników tymczasowych w ciągu zaledwie kilku dni. Dzięki temu są oni w stanie szybko zasilić szeregi Państwa firmy. Oprócz pracowników produkcyjnych (stałych i tymczasowych), pomagamy znaleźć i zatrudnić m.in. wykwalifikowany personel techniczny.

Wiemy, że znalezienie wartościowego pracownika oraz przeszkolenie go może stanowić ogromne wyzwanie. Firma EWL powstała po to, aby wesprzeć Państwa w tym procesie. Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Państwu w przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry, która będzie miała pozytywny wpływ na rozwój Państwa przedsiębiorstwa.

Agencja Pracy EWL w Krakowie
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
ul. Westerplatte 2/6
31-033 Kraków.

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL