Agencja pracy EWL we Wrocławiu

EWL jest agencją pracy tymczasowej działającą na terenie całego kraju. Prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy również na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Jako doświadczona agencja pracy tymczasowej proponujemy Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb firmy, z uwzględnieniem wielkości przedsiębiorstwa oraz branży, w jakiej działa.

Agencja pośrednictwa pracy we Wrocławiu - Biuro EWL

Agencja pracy – Wrocław i Dolny Śląsk

Rekruterzy zatrudniani przez EWL rozumieją Państwa potrzeby oraz uwzględniają specyfikę lokalnego, wrocławskiego rynku pracy. Rozbudowana sieć rekrutacyjna EWL pozwala w krótkim czasie znaleźć, przeszkolić i zatrudnić pracowników (zarówno stałych, jak i tymczasowych) do Państwa przedsiębiorstwa.

Agencja pracy EWL poszukuje specjalistów nie tylko na lokalnym, dolnośląskim rynku. Pozyskujemy pracowników również poza granicami kraju – na Ukrainie oraz w innych krajach Europy Wschodniej, a także w Azji.

To, co charakteryzuje EWL, to szerokie spektrum świadczonych usług. Należą do nich m.in.:

EWL przeprowadziło z sukcesami wiele procesów rekrutacyjnych, również na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Nasza agencja to szereg różnych specjalizacji, m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Wrocław i dolnośląskie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Wrocławskie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Kościuszki 82. To ulica znajdująca się w okolicy centrum miasta, zaledwie 20 minut spacerem od wrocławskiego rynku. W pobliżu naszego biura znajduje się wiele rozpoznawalnych atrakcji turystycznych, m.in. Arkady Wrocławskie.

Z Dworca Głównego do biura EWL można się dostać pieszo w 6 minut, spacerując ulicami Piłsudskiego i Dworcową. Samochodem ta trasa zajmuje tylko minutę krócej. Wrocławski port lotniczy w Starachowicach znajduje się około pół godziny samochodem od naszego biura. Najszybciej można pokonać tę drogę, poruszając się ulicami Graniczną i Strzegomską. Niezmotoryzowani pasażerowie z lotniska do biura EWL mogą dostać się autobusem linii 106. Taka podróż powinna zająć około 50 minut.

Położenie biura w pobliżu centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego sprawia, że dojazd do wrocławskiego biura EWL jest możliwy również dla niezmotoryzowanych mieszkańców Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

Jakie firmy funkcjonują we Wrocławiu i regionie?

Wrocław jest jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo miast w Polsce. W mieście działają przedsiębiorstwa z różnych sektorów. Wrocław posiada także swoje parki technologiczne, w których działają m.in. start-upy rozmaitych branż: IT, e-commerce, automotive, jak również branży farmaceutycznej czy elektronicznej.

W mieście swoją siedzibę ma wiele firm produkcyjnych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zakładów produkcyjnych jest fabryka koncernu Whirlpool, produkującego sprzęt AGD, która niegdyś była kultowymi Zakładami Metalowymi Polar. We Wrocławiu znajduje się również huta metali nieżelaznych, przedsiębiorstwo wytwarzające hamulce samochodowe, a także zakłady produkujące koparki oraz autobusy.

Jak widać, w mieście działają firmy z rozmaitych sektorów przemysłu, co powoduje, że rośnie zapotrzebowanie na pracowników, stałych i tymczasowych.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni we Wrocławiu i województwie dolnośląskim?

Duża liczba fabryk w regionie powoduje zwiększone zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych. Potrzebni są zarówno pracownicy stali, jak i tymczasowi, którzy stanowiliby wsparcie w okresach zwiększonego zapotrzebowania na wytwarzane produkty. Wykwalifikowany pracownik produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Niestety, specyfika pracy na produkcji wymaga obsadzenia wielu stanowisk w tym samym czasie, co stanowi problem dla wielu przedsiębiorców. Agencja EWL może wesprzeć Państwa w tym procesie.

We Wrocławiu i województwie dolnośląskim znajduje się również wiele firm z sektora nowych technologii oraz IT. W związku z tym przydatne może się okazać skorzystanie z agencji pracy tymczasowej również w celu pozyskania wykwalifikowanych pracowników IT.

Polska jest jednym z największych rynków informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, co generuje trudności w znalezieniu wykwalifikowanych specjalistów.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy tymczasowej EWL od lat współpracuje z firmami z różnych branż, tworząc rozbudowaną sieć partnerów. Takie działanie pozwala nam na pozyskiwanie specjalistów o różnych kwalifikacjach. EWL jest w stanie zrekrutować dla Państwa chociażby doświadczonych pracowników automotive, logistyki czy branży spożywczej.

Wieloletnie doświadczenie w branży HR pozwala nam na zrekrutowanie i przeszkolenie pracowników tymczasowych w ciągu kilku dni. Dzięki temu są oni w stanie szybko zasilić szeregi Państwa firmy. Pomagamy znaleźć nie tylko pracowników produkcyjnych, lecz także wykwalifikowany personel techniczny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest znalezienie dobrego pracownika. Agencja pracy EWL powstała, aby wspomóc przedsiębiorców w tym skomplikowanym procesie. Wesprzemy Państwa podczas rekrutacji i pomożemy w zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry, która usprawni procesy firmowe i będzie miała realny wpływ na rozwój Państwa firmy.

Agencja pracy EWL we Wrocławiu
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
ul. Kościuszki 82 (IV piętro)
50-441 Wrocław

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).