Agencja pracy EWL we Wrocławiu

EWL jest agencją pracy tymczasowej działającą na terenie całego kraju. Prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy również na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Jako doświadczona agencja pracy tymczasowej proponujemy Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb firmy, z uwzględnieniem wielkości przedsiębiorstwa oraz branży, w jakiej działa.

Agencja pośrednictwa pracy we Wrocławiu - Biuro EWL

Agencja pracy – Wrocław i Dolny Śląsk

Rekruterzy zatrudniani przez EWL rozumieją Państwa potrzeby oraz uwzględniają specyfikę lokalnego, wrocławskiego rynku pracy. Rozbudowana sieć rekrutacyjna EWL pozwala w krótkim czasie znaleźć, przeszkolić i zatrudnić pracowników (zarówno stałych, jak i tymczasowych) do Państwa przedsiębiorstwa.

Agencja pracy EWL poszukuje specjalistów nie tylko na lokalnym, dolnośląskim rynku. Pozyskujemy pracowników również poza granicami kraju – na Ukrainie oraz w innych krajach Europy Wschodniej, a także w Azji.

To, co charakteryzuje EWL, to szerokie spektrum świadczonych usług. Należą do nich m.in.:

EWL przeprowadziło z sukcesami wiele procesów rekrutacyjnych, również na terenie Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego. Nasza agencja to szereg różnych specjalizacji, m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Wrocław i dolnośląskie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Wrocławskie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Kościuszki 82. To ulica znajdująca się w okolicy centrum miasta, zaledwie 20 minut spacerem od wrocławskiego rynku. W pobliżu naszego biura znajduje się wiele rozpoznawalnych atrakcji turystycznych, m.in. Arkady Wrocławskie.

Z Dworca Głównego do biura EWL można się dostać pieszo w 6 minut, spacerując ulicami Piłsudskiego i Dworcową. Samochodem ta trasa zajmuje tylko minutę krócej. Wrocławski port lotniczy w Starachowicach znajduje się około pół godziny samochodem od naszego biura. Najszybciej można pokonać tę drogę, poruszając się ulicami Graniczną i Strzegomską. Niezmotoryzowani pasażerowie z lotniska do biura EWL mogą dostać się autobusem linii 106. Taka podróż powinna zająć około 50 minut.

Położenie biura w pobliżu centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego sprawia, że dojazd do wrocławskiego biura EWL jest możliwy również dla niezmotoryzowanych mieszkańców Wrocławia i całego województwa dolnośląskiego.

Jakie firmy funkcjonują we Wrocławiu i regionie?

Wrocław jest jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo miast w Polsce. W mieście działają przedsiębiorstwa z różnych sektorów. Wrocław posiada także swoje parki technologiczne, w których działają m.in. start-upy rozmaitych branż: IT, e-commerce, automotive, jak również branży farmaceutycznej czy elektronicznej.

W mieście swoją siedzibę ma wiele firm produkcyjnych. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zakładów produkcyjnych jest fabryka koncernu Whirlpool, produkującego sprzęt AGD, która niegdyś była kultowymi Zakładami Metalowymi Polar. We Wrocławiu znajduje się również huta metali nieżelaznych, przedsiębiorstwo wytwarzające hamulce samochodowe, a także zakłady produkujące koparki oraz autobusy.

Jak widać, w mieście działają firmy z rozmaitych sektorów przemysłu, co powoduje, że rośnie zapotrzebowanie na pracowników, stałych i tymczasowych.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni we Wrocławiu i województwie dolnośląskim?

Duża liczba fabryk w regionie powoduje zwiększone zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych. Potrzebni są zarówno pracownicy stali, jak i tymczasowi, którzy stanowiliby wsparcie w okresach zwiększonego zapotrzebowania na wytwarzane produkty. Wykwalifikowany pracownik produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Niestety, specyfika pracy na produkcji wymaga obsadzenia wielu stanowisk w tym samym czasie, co stanowi problem dla wielu przedsiębiorców. Agencja EWL może wesprzeć Państwa w tym procesie.

We Wrocławiu i województwie dolnośląskim znajduje się również wiele firm z sektora nowych technologii oraz IT. W związku z tym przydatne może się okazać skorzystanie z agencji pracy tymczasowej również w celu pozyskania wykwalifikowanych pracowników IT.

Polska jest jednym z największych rynków informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, co generuje trudności w znalezieniu wykwalifikowanych specjalistów.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy tymczasowej EWL od lat współpracuje z firmami z różnych branż, tworząc rozbudowaną sieć partnerów. Takie działanie pozwala nam na pozyskiwanie specjalistów o różnych kwalifikacjach. EWL jest w stanie zrekrutować dla Państwa chociażby doświadczonych pracowników automotive, logistyki czy branży spożywczej.

Wieloletnie doświadczenie w branży HR pozwala nam na zrekrutowanie i przeszkolenie pracowników tymczasowych w ciągu kilku dni. Dzięki temu są oni w stanie szybko zasilić szeregi Państwa firmy. Pomagamy znaleźć nie tylko pracowników produkcyjnych, lecz także wykwalifikowany personel techniczny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne jest znalezienie dobrego pracownika. Agencja pracy EWL powstała, aby wspomóc przedsiębiorców w tym skomplikowanym procesie. Wesprzemy Państwa podczas rekrutacji i pomożemy w zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry, która usprawni procesy firmowe i będzie miała realny wpływ na rozwój Państwa firmy.

Agencja pracy EWL we Wrocławiu
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
ul. Wierzbowa 30
50-056 Wrocław

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL