Agencja pracy EWL w Katowicach

Agencja pracy tymczasowej EWL posiada swoje siedziby w wielu miastach w Polsce. Przeprowadzamy procesy rekrutacyjne oraz świadczymy usługi pośrednictwa pracy także na terenie Katowic oraz całego województwa śląskiego.

Agencja EWL posiada lata doświadczenia w branży, co pozwala nam na dopasowanie oferty idealnie do potrzeb klienta. Pod uwagę bierzemy nie tylko wielkość Państwa przedsiębiorstwa, ale również inne zmienne, jak chociażby specyfika branży.

Katowice - Agencja pracy na Śląsku - EWL Group

Rekruterzy zatrudniani przez agencję EWL rozumieją Państwa potrzeby, uwzględniając jednocześnie specyfikę lokalnego rynku pracy. Lata działalności w branży rekrutacyjnej sprawiają, że w krótkim czasie jesteśmy w stanie znaleźć wykwalifikowanych pracowników do Państwa przedsiębiorstwa.

Agencja pracy dla firm na Śląsku

EWL poszukuje pracowników (stałych i tymczasowych) nie tylko na terenie Katowic, województwa śląskiego czy na terenie Polski. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy również poza granicami kraju – na Ukrainie oraz w innych krajach Europy Wschodniej, a także w Azji.

Agencja pracy EWL świadczy szereg usług. Do obszarów naszej działalności należą m.in.:

EWL z sukcesami przeprowadziło wiele procesów rekrutacyjnych dla swoich klientów, również na terenie Katowic oraz całego województwa śląskiego. Agencja pracy EWL to szereg różnych specjalizacji, m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Katowice i śląskie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Katowickie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Krasińskiego 29. Ulica ta znajduje się w centrum miasta. Od najpopularniejszej atrakcji miasta, czyli Spodka, biuro agencji EWL dzieli dystans zaledwie 10 minut samochodem. W pobliżu znajduje się również Muzeum Śląskie oraz Uniwersytet Ekonomiczny.

Z katowickiego dworca PKP do biura na ulicy Krasińskiego można dostać się w 6 minut samochodem lub w 20 minut pieszo. Na tej trasie poruszają się również tramwaje linii: T14, T15, T7 oraz T34. Z położonego w Pyrzowicach Międzynarodowego Portu Lotniczego podróż do biura EWL w Katowicach zajmie ok 40 minut samochodem lub 80 minut pociągiem.

Lokalizacja biura w pobliżu linii komunikacyjnych sprawia, że dojazd do katowickiego biura EWL jest łatwy i dostępny również dla niezmotoryzowanych mieszkańców Katowic oraz całego województwa śląskiego.

Jakie firmy funkcjonują w Katowicach i regionie?

Mimo że większości z nas Śląsk kojarzy się tylko z kopalniami, to Katowice są jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Katowicka gospodarka w dużej mierze opiera się na sektorze usług, jednak w regionie nie brakuje również firm produkcyjnych.

W Katowicach inwestują duże amerykańskie korporacje – jedna z największych firm informatycznych na świecie, IBM, zainwestowała w budowę biurowca w mieście. Oznacza to, że w regionie wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów branży IT. Ponadto, na Śląsku inwestuje wielu liderów rynku technologicznego, jak np. firma Fujitsu Technology Solutions, zajmująca się produkcją półprzewodników i komputerów.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Katowicach i województwie śląskim?

Region Śląska powoli odchodzi już od przemysłu górniczego, za to prężnie rozwija się w innych filarach gospodarki. W regionie funkcjonuje wiele firm produkcyjnych, co oznacza, że wzrasta zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych – stałych i tymczasowych. Zadaniem pracowników tymczasowych jest wsparcie przedsiębiorstwa w okresie zwiększonego zapotrzebowania na dany produkt.

Należy pamiętać, że wykwalifikowany pracownik produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego podczas zatrudniania pracowników warto skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowej. Agencja pracy jest przydatna również w sytuacji, kiedy konieczne okazuje się obsadzenie wielu stanowisk w krótkim czasie.

W Katowicach działają także firmy sektora informatycznego, co generuje zapotrzebowanie na specjalistów IT. Agencja pracy tymczasowej EWL zajmuje się również pozyskiwaniem pracowników z tego obszaru. Samodzielne znalezienie dobrego specjalisty może być trudne, ponieważ Polska jest jednym z największych rynków IT w Europie Środkowo-Wschodniej, a w naszym kraju brakuje programistów.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy EWL od lat współpracuje z firmami z różnych sektorów, tworząc rozbudowaną sieć partnerów. Takie działanie pozwala nam na pozyskiwanie specjalistów z różnych branż. Możemy zrekrutować dla Państwa pracowników rozmaitych sektorów, chociażby branży spożywczej, automotive czy logistyki.

Lata doświadczenia w HR pozwalają nam na rekrutację i przeszkolenie pracowników tymczasowych w ciągu zaledwie kilku dni. Dzięki temu pracownicy są w stanie szybko zasilić szeregi Państwa firmy. Pomagamy w zatrudnieniu nie tylko pracowników produkcyjnych (stałych i sezonowych), lecz także wyspecjalizowanej kadry technicznej.

Znalezienie wykwalifikowanego pracownika oraz przeszkolenie go, to niezwykle czasochłonny proces. Agencja pracy EWL powstała po to, aby Państwu w tym pomóc. Zatrudnienie wartościowych pracowników z pewnością wpłynie na jakość pracy w Państwa przedsiębiorstwie.

Agencja pracy EWL w Katowicach
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
Krasińskiego 29
40-019 Katowice

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL