Agencja pracy EWL w Katowicach

Agencja pracy tymczasowej EWL posiada swoje siedziby w wielu miastach w Polsce. Przeprowadzamy procesy rekrutacyjne oraz świadczymy usługi pośrednictwa pracy także na terenie Katowic oraz całego województwa śląskiego.

Agencja EWL posiada lata doświadczenia w branży, co pozwala nam na dopasowanie oferty idealnie do potrzeb klienta. Pod uwagę bierzemy nie tylko wielkość Państwa przedsiębiorstwa, ale również inne zmienne, jak chociażby specyfika branży.

Katowice - Agencja pracy na Śląsku - EWL Group

Rekruterzy zatrudniani przez agencję EWL rozumieją Państwa potrzeby, uwzględniając jednocześnie specyfikę lokalnego rynku pracy. Lata działalności w branży rekrutacyjnej sprawiają, że w krótkim czasie jesteśmy w stanie znaleźć wykwalifikowanych pracowników do Państwa przedsiębiorstwa.

Agencja pracy dla firm na Śląsku

EWL poszukuje pracowników (stałych i tymczasowych) nie tylko na terenie Katowic, województwa śląskiego czy na terenie Polski. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy również poza granicami kraju – na Ukrainie oraz w innych krajach Europy Wschodniej, a także w Azji.

Agencja pracy EWL świadczy szereg usług. Do obszarów naszej działalności należą m.in.:

EWL z sukcesami przeprowadziło wiele procesów rekrutacyjnych dla swoich klientów, również na terenie Katowic oraz całego województwa śląskiego. Agencja pracy EWL to szereg różnych specjalizacji, m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Katowice i śląskie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Katowickie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Krasińskiego 29. Ulica ta znajduje się w centrum miasta. Od najpopularniejszej atrakcji miasta, czyli Spodka, biuro agencji EWL dzieli dystans zaledwie 10 minut samochodem. W pobliżu znajduje się również Muzeum Śląskie oraz Uniwersytet Ekonomiczny.

Z katowickiego dworca PKP do biura na ulicy Krasińskiego można dostać się w 6 minut samochodem lub w 20 minut pieszo. Na tej trasie poruszają się również tramwaje linii: T20, T15, T7 oraz T45. Z położonego w Pyrzowicach Międzynarodowego Portu Lotniczego podróż do biura EWL w Katowicach zajmie ok 40 minut samochodem lub 80 minut pociągiem.

Lokalizacja biura w pobliżu linii komunikacyjnych sprawia, że dojazd do katowickiego biura EWL jest łatwy i dostępny również dla niezmotoryzowanych mieszkańców Katowic oraz całego województwa śląskiego.

Jakie firmy funkcjonują w Katowicach i regionie?

Mimo że większości z nas Śląsk kojarzy się tylko z kopalniami, to Katowice są jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Katowicka gospodarka w dużej mierze opiera się na sektorze usług, jednak w regionie nie brakuje również firm produkcyjnych.

W Katowicach inwestują duże amerykańskie korporacje – jedna z największych firm informatycznych na świecie, IBM, zainwestowała w budowę biurowca w mieście. Oznacza to, że w regionie wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów branży IT. Ponadto, na Śląsku inwestuje wielu liderów rynku technologicznego, jak np. firma Fujitsu Technology Solutions, zajmująca się produkcją półprzewodników i komputerów.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Katowicach i województwie śląskim?

Region Śląska powoli odchodzi już od przemysłu górniczego, za to prężnie rozwija się w innych filarach gospodarki. W regionie funkcjonuje wiele firm produkcyjnych, co oznacza, że wzrasta zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych – stałych i tymczasowych. Zadaniem pracowników tymczasowych jest wsparcie przedsiębiorstwa w okresie zwiększonego zapotrzebowania na dany produkt.

Należy pamiętać, że wykwalifikowany pracownik produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego podczas zatrudniania pracowników warto skorzystać z pomocy agencji pracy tymczasowej. Agencja pracy jest przydatna również w sytuacji, kiedy konieczne okazuje się obsadzenie wielu stanowisk w krótkim czasie.

W Katowicach działają także firmy sektora informatycznego, co generuje zapotrzebowanie na specjalistów IT. Agencja pracy tymczasowej EWL zajmuje się również pozyskiwaniem pracowników z tego obszaru. Samodzielne znalezienie dobrego specjalisty może być trudne, ponieważ Polska jest jednym z największych rynków IT w Europie Środkowo-Wschodniej, a w naszym kraju brakuje programistów.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy EWL od lat współpracuje z firmami z różnych sektorów, tworząc rozbudowaną sieć partnerów. Takie działanie pozwala nam na pozyskiwanie specjalistów z różnych branż. Możemy zrekrutować dla Państwa pracowników rozmaitych sektorów, chociażby branży spożywczej, automotive czy logistyki.

Lata doświadczenia w HR pozwalają nam na rekrutację i przeszkolenie pracowników tymczasowych w ciągu zaledwie kilku dni. Dzięki temu pracownicy są w stanie szybko zasilić szeregi Państwa firmy. Pomagamy w zatrudnieniu nie tylko pracowników produkcyjnych (stałych i sezonowych), lecz także wyspecjalizowanej kadry technicznej.

Znalezienie wykwalifikowanego pracownika oraz przeszkolenie go, to niezwykle czasochłonny proces. Agencja pracy EWL powstała po to, aby Państwu w tym pomóc. Zatrudnienie wartościowych pracowników z pewnością wpłynie na jakość pracy w Państwa przedsiębiorstwie.

Agencja pracy EWL w Katowicach
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
Krasińskiego 29
40-019 Katowice

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).