Agencja pracy EWL w Gdańsku

Agencja pracy EWL jest firmą działającą na terenie całej Polski. Prowadzimy rekrutacje i świadczymy usługi pośrednictwa pracy również na terenie Gdańska, a także całego województwa pomorskiego. EWL to doświadczona agencja pracy tymczasowej, która proponuje Państwu ofertę dopasowaną idealnie do potrzeb Państwa firmy, z uwzględnieniem jej wielkości oraz branży, w której działa.

Agencja pracy w Gdańsku. Pośrednictwo pracy Trójmiasto.

EWL zatrudnia wykwalifikowanych rekruterów, którzy nie tylko rozumieją Państwa potrzeby, ale uwzględniają również potrzeby lokalnego, pomorskiego rynku pracy. Tworzymy rozbudowaną sieć rekrutacyjną, która pozwala nam na pozyskiwanie najlepszych pracowników do Państwa firmy.

Nasza agencja pracy jest w stanie w krótkim czasie znaleźć, przeszkolić oraz zatrudnić pracowników do Państwa przedsiębiorstwa. Oferujemy pomoc w zatrudnianiu zarówno pracowników stałych, jak i tymczasowych.

Agencja pracy – Gdańsk i Trójmiasto

EWL poszukuje wykwalifikowanych specjalistów nie tylko na terenie Trójmiasta, województwa pomorskiego czy na terenie Polski. Pozyskujemy również pracowników na terenie Ukrainy oraz innych krajów Europy Wschodniej, a nawet Azji.

Oprócz tego, EWL zajmuje się szeregiem innych usług. Do obszarów naszej działalności należą m.in. takie usługi, jak:

Agencja pracy tymczasowej EWL przeprowadziła również wiele udanych procesów rekrutacyjnych na terenie Gdańska oraz województwa pomorskiego. Oferujemy m.in.:Agencja pracy tymczasowej – Gdańsk i pomorskie

Leasing i wynajem pracowników na potrzeby firmy

Gdańskie biuro agencji EWL mieści się przy ulicy Partyzantów 9. Ulica ta znajduje się w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. W pobliżu biura działa centrum handlowe Manhattan, jedno z bardziej rozpoznawalnych w mieście. Z dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz do naszego biura jest zaledwie 9 minut pieszo przez ulicę Klonową. Tę samą trasę można pokonać samochodem w 4 minuty.

Biuro agencji EWL znajduje się także w pobliżu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Trasę z lotniska do biura na ulicy Partyzantów 9 można pokonać samochodem w niecały kwadrans drogą wojewódzką nr 492. Z lotniska do biura można się dostać również dwoma autobusami: linii 157 lub 110. Na taką podróż trzeba poświęcić około 45 minut.

Lokalizacja biura w dzielnicy Wrzeszcz oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że dojazd do biura jest dogodny nawet dla niezmotoryzowanych mieszkańców Gdańska i okolic.

Jakie firmy funkcjonują w Gdańsku i rejonie?

Gdańsk większości Polaków kojarzy się głównie ze Stocznią, która zajmuje się produkcją statków i okrętów, ale w regionie funkcjonuje również wiele innych przedsiębiorstw.

W Gdańsku i województwie pomorskim działa wiele firm przemysłu spożywczego. Jak można się domyślić, położenie Gdańska nad Morzem Bałtyckim sprawia, że gdańska branża spożywcza zajmuje się przede wszystkim przetwórstwem ryb oraz produktów z owoców morza.

W Gdańsku i całym województwie pomorskim funkcjonują również przedsiębiorstwa działające w przemyśle drzewnym i meblarskim, energetycznym oraz chemicznym.

Jacy pracownicy tymczasowi są potrzebni w Gdańsku i województwie pomorskim?

Ze względu na wiele firm produkcyjnych działających w regionie, zapotrzebowanie na pracowników produkcyjnych jest duże. Mowa tutaj nie tylko o pracownikach stałych, ale również sezonowych, którzy wsparliby produkcję w okresie zwiększonego zapotrzebowania na produkt.

Mimo że praca produkcyjna nie wydaje się skomplikowana, to wykwalifikowany pracownik produkcji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu całego przedsiębiorstwa. Poza tym, specyfika pracy firmy produkcyjnej nierzadko wymaga obsadzenia wielu stanowisk w krótkim czasie.

Aby ułatwić Państwu ten proces, agencja pracy EWL zatrudnia wykwalifikowanych rekruterów, wspierających Państwa również w procesie szkolenia i wdrażania pracowników w obowiązki.

Jakich pracowników pozyskuje firma EWL?

Agencja pracy tymczasowej EWL od lat współpracuje z firmami z różnych sektorów. Tworzymy rozbudowaną sieć partnerów, która umożliwia nam pozyskiwanie specjalistów z różnych branż. Dzięki temu możemy rekrutować dla Państwa specjalistów z różnych działających m.in. w logistyce, automotive czy branży spożywczej.

Agencja EWL posiada szerokie doświadczenie w branży HR, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie rekrutować i szkolić pracowników tymczasowych. Takie działanie sprawia, że nasi pracownicy są w stanie zasilić szeregi Państwa firmy w ciągu zaledwie kilku dni. Oprócz pracowników produkcji możemy zrekrutować dla Państwa także wykwalifikowany personel techniczny.

Poszukiwanie pracowników to żmudny proces, nierzadko zakończony niepowodzeniem. Agencja pracy tymczasowej EWL powstała po to, aby zaoszczędzić Państwu czasu i nerwów straconych na bezowocne rekrutacje. EWL pomoże w zatrudnieniu wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.

Agencja pracy EWL w Gdańsku
Usługi pośrednictwa pracy

Adres:
Aleja Grunwaldzka 137
80-264 Gdańsk

Telefon:
dla przedsiębiorców – +48 22 228 95 14
dla pracowników – +48 22 228 95 35

Kontakt e-mail:
przejdź do formularza

Sprawdź najnowsze informacje z bloga EWL