Pakiet usług legalizacyjnych

lider-rynku-legalizacji-zatrudnienia-cudzoziemców-ewl-group

Lider usług legalizacyjnych

Kilkanaście lat doświadczenia na rynku usług legalizacyjnych lokuje nasz zespół ekspertów na pozycji krajowego lidera w tej branży. Dziesiątki tysięcy zrealizowanych projektów pozwoliły nam na wypracowanie sprawdzonego rozwiązania dla firm, które zatrudniają lub planują zatrudnić w swoich szeregach pracowników transgranicznych.

Sprawdź co zawierają pakiety
usluga-legalizacji-pracy

Usługi odpowiadające potrzebom

Rozumiejąc różnorodność potrzeb różnych firm i branż przygotowaliśmy dla Państwa trzy warianty pakietów usług legalizacyjnych. Niezależnie od wybranej opcji, Państwa organizacja może liczyć na wsparcie ze strony dedykowanego zespołu, który od lat specjalizuje się w legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców w Polsce.

Przejdź do porównania pakietów

Co obejmują pakiety legalizacyjne EWL?

Audyt zatrudnienia cudzoziemców

Audyt możliwości zatrudnienia cudzoziemców w firmiePrzeprowadzenie audytu pozwala na analizę obecnej sytuacji w Państwa firmie oraz przedstawienie
propozycji legalizacji zatrudnienia kolejnych cudzoziemców.
Przegląd ten uwzględnia weryfikację poprawności dokumentacji pracowników z zagranicy, których Państwo zatrudniacie obecnie,
a także ocenę możliwości legalnego zatrudnienia kolejnych cudzoziemców w Państwa organizacji.

Pilnowanie terminów dokumentów

Ważność dokumentów legalizujących pobyt i pracęMonitorujemy terminy i statusy pracowniczo-pobytowe cudzoziemców oraz ważność dokumentów legalizujących pobyt i pracę obcokrajowców. Pilnujemy, by czynnik ludzki nie narażał Państwa firmy na wygaśnięcie ważności dokumentów, tak by w porę przygotować dla Państwa propozycję kontynuacji zatrudnienia dla każdego z pracowników.

Informowanie o ustawowych zmianach

Informacje o zmianach w ustawach i przepisach legalizacyjnychŚledzimy na bieżąco informacje dotyczące zmian w przepisach regulujących zatrudnienie cudzoziemców. Dzięki temu będziecie Państwo otrzymywać aktualizacje, gdy tylko pojawią się plany zmian lub zmiany te zostaną wprowadzone w trybie pilnym. Wraz z informacją o zmianach przygotujemy dla Państwa rekomendacje najlepszych rozwiązań spełniających wymogi wynikające z rozporządzeń i nowelizacji przepisów.

Wsparcie w przypadku kontroli administracyjnej

Wsparcie w razie kontroli legalności zatrudnienia cudzoziemcówW przypadku kontroli zatrudnienia cudzoziemców, przeprowadzanej przez instytucję państwową, pomożemy Państwu przygotować i wysłać prawidłowy oraz kompletny raport dotyczący zatrudnianych w Państwa firmie cudzoziemców. Odpowiemy także na wszelkie pytania ze strony urzędu oraz zajmiemy się weryfikacją i sporządzeniem ewentualnych wyjaśnień dla instytucji kontrolującej.

Konsultacje dla pracodawcy oraz pracownika

Konsultacje dla pracodawcy i pracownika z zagranicyDzielimy się z Państwem wiedzą naszych ekspertów oferując doradztwo w zakresie legalizacji pobytu i pracy zarówno dla pracodawcy, jak i dla zatrudnianego przez Państwa pracownika.

Oferta dla członków rodziny pracownika

Pomagamy w legalizacji pobytu oraz pracy członków rodziny zatrudnianych przez Państwa cudzoziemców. Usługa ta obejmuje także specjalnie przygotowany rabat, dostępny tylko w wybranych pakietach usług legalizacyjnych.

Wsparcie wizowe dla obcokrajowców

Pomoc w uzyskaniu wizy pracowniczej w RPW przypadku pracowników z Ukrainy ta opcja wsparcia obejmuje: indywidualną konsultację; wypełnienie ankiety wizowej; pomoc w wyborze oraz zakupie polisy ubezpieczeniowej; pomoc w zebraniu i skompletowaniu pakietu niezbędnych dokumentów; instruktaż w zakresie uiszczania opłat wizowych/serwisowych oraz wsparcie na wszystkich etapach otrzymania wizy pracowniczej do RP.

Dla pracowników z innych krajów oferujemy wyłącznie wsparcie w postaci doradztwa.

Uzyskanie kart pobytu, zezwoleń i oświadczeń

Działając w Państwa imieniu uzyskujemy niezbędne dokumenty legalizacyjne, takie jak karty pobytu, oświadczenia i zezwolenia, a także dopełniamy obowiązków informacyjnych powiązanych z zatrudnieniem cudzoziemców.

Zależnie od wybranego pakietu uzyskanie takich dokumentów może być bezpłatne, a jedynym dodatkowym kosztem są opłaty administracyjno-skarbowe.

Raporty o statusach cudzoziemców

Raporty o statusach cudzoziemców zatrudnionych w firmieRaz w miesiącu (lub dodatkowo na życzenie) wysyłać będziemy do Państwa zestawienie dotyczące przeprowadzonych prac oraz statusów zatrudnianych przez Państwa obcokrajowców.

Opcja edycji listy obsługiwanych pracowników

Możliwość zmiany pracowników w ramach pakietuDecydując się na wariant Komfort PLUS zyskacie Państwo możliwość dokonywania zmian personalnych na liście pracowników objętych naszą obsługą. Zmiany te ograniczone są ogólną liczbą miejsc, które objęte są naszym abonamentem usług legalizacyjnych.

Pakiety indywidualne

Po ustaleniu potrzebnego Państwu zakresu usług oraz liczby pracowników objętych pakietem, dokonamy indywidualnej wyceny i przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Zapytaj o indywidualny pakiet usług

Usługi legalizacji pracy i pobytu - pakiety dla firm

Oferta legalizacji zatrudnienia i pobytu EWL

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy ofertę odpowiadającą Państwa obecnym potrzebom.

Formularz szybkiego kontaktu

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).