Success story – kompleksowe wsparcie w rekrutacji do 11 zakładów produkcyjnych

Braki kadrowe dotykają wszystkich branż, firm każdej wielkości i stanowisk, bez względu na ich poziom w strukturze przedsiębiorstw. Niedobór kandydatów na rynku pracy, wysoki poziom rotacji i ciągła walka o uzupełnienie wakatów, to codzienność specjalistów z działów personalnych.

Rekrutacja pracowników fizycznych, choć wydaje się prosta, jest olbrzymim wyzwaniem na dzisiejszym rynku pracy. Jeden z naszych klientów, mimo wielu prób samodzielnego uzupełnienia wakatów, stale borykał się z problemem narastającego deficytu kadrowego, szczególnie wśród najmniej wykwalifikowanych pracowników. Dlatego zwrócił się do nas o wsparcie w zakresie rekrutacji ponad 120 kandydatów na stanowiska produkcyjne wymagające przede wszystkim sprawności fizycznej.

  • Czy poradziliśmy sobie z tym zadaniem?
  • Jakie problemy napotkaliśmy w trakcie realizacji zlecenia?

W naszym success story przedstawiamy strategię, którą zastosowaliśmy, by sprostać wyzwaniom wynikającym z niedoboru kandydatów na rynku pracy, wysokiej rotacji oraz rozproszonej struktury zakładów produkcyjnych. Dowiesz się też, w jaki sposób niewielka zmiana w podejściu może mieć ogromny wpływ na utrzymanie płynności produkcji i podniesienie jakości.

Przeczytaj nasze success story, by dowiedzieć się, co zrobiliśmy, że ponad 120 pracowników rozpoczęło pracę w zakładach naszego klienta w przeciągu dwóch miesięcy.

Przeczytaj success story

Zapisz się do Newslettera EWL

Otrzymuj podobne wiadomości na swoją skrzynkę mailową