Platforma Migracyjna EWL

Od branżowych raportów, realizowanych wspólnie z instytucjami naukowymi i rządowymi, po rozwiązania technologiczne dla rekrutacji, które przyczyniają się do automatyzacji i digitalizacji procesów pozyskiwania pracowników; EWL Group to coś więcej niż agencja pracy. To Platforma Migracyjna, ekspert i lider na rynku rekrutacji, w której działalność badawcza spotyka nowoczesne rozwiązania na obszarze nowych technologii, czyniąc z Platformy godnego zaufania partnera dla przedsiębiorstw wielu branż w Polsce i Europie.

raporty EWL

Raporty badawcze, dzięki którym poznasz rynek

Cykliczne badania i raporty, prowadzone z uznanymi w kraju instytucjami takimi jak Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego, realizowane na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, dostarczające wiarygodnych i wartościowych danych na temat trendów na rynku pracy w Polsce i krajach sąsiednich. Badamy i staramy się zrozumieć procesy migracji towarzyszące zmianom i ważnym wydarzeniom w Polsce i Europie. Zdobyta wiedza pozwala nam sprostać wyzwaniom rekrutacyjnym, stawianym każdego dnia przez pracodawców oraz kandydatów poszukujących pracy.

Poznaj nasze raporty
elastyczne podejscie - platforma migracyjna

Elastyczne podejście

W ramach Platformy Migracyjnej stworzyliśmy kompleksową i elastyczną ofertę rozwiązań rekrutacyjnych, która każdego dnia wspiera naszych klientów w zachowaniu ciągłości działania firm, zabezpieczeniu rentowności i zaadresowaniu najbardziej wymagających potrzeb kadrowych.

Naszym partnerom proponujemy rozwiązania leasingu pracowniczego, który pozwala elastycznie i dynamicznie dopasować zatrudnienie do zmieniających się warunków w przedsiębiorstwie i na rynku, outsourcingu procesów i funkcji, który wychodzi naprzeciw firmom, chcącym oddelegować wybrane projekty dostawcom zewnętrznym, a także szeroki pakiet wsparcia w zakresie legalizacji zatrudnienia, pozwalający uniknąć ryzyka błędów, związanych z formalnościami rekrutacji cudzoziemców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości prawa unijnego, wspieramy również przedsiębiorców w transgranicznym delegowaniu pracowników do krajów UE.

Zapytaj o nasze rozwiązania
technologie EWL

Technologie

Informacje o etapie na jakim znajduje się rekrutacja to jedne z najistotniejszych danych dla zarządzających firmą. Podobnie, bardzo przydatną funkcją staje się możliwość bieżącego reagowania na potrzeby kadrowe firmy. Panel Klienta jest częścią Platformy Migracyjnej EWL, która pozwoli rekruterom prowadzić cały proces rekrutacji na Platformie.

Dla naszych kandydatów przygotowaliśmy natomiast aplikację, która pozwala na szybki dostęp do informacji o zarobkach, dostęp do wszystkich dokumentów w jednym miejscu, a także dostęp do aktualnych wakatów. Korzystamy z dedykowanej naszym działaniom technologii AI, łączącej ludzi, dysponujących określonymi umiejętnościami, doświadczeniem i potencjałem, z potrzebami pracodawców. Pozwala nam to lepiej dopasowywać kandydatów do potrzeb firm, co w efekcie przekłada się na niższą rotację pracowników i większą konkurencyjność naszych klientów.