Opublikowano: 25.05.2017
Autor wpisu:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
05.25.2017
Aktualności

Mobilne biuro pracy „REKRUTOBUS.PL” rozpoczyna ogólnoukraińską informacyjną kampanię

rekrutobus

рекрутобус 2

Gdzie szukać pracy w Polsce, jakie są warunki zatrudnienia oraz prawa i obowiązki migrantów podejmujących pracę w Polsce – wiedzą na ten temat podzielą się pracownicy mobilnego biura rekrutacyjnego „Rekrutobus.PL”.  Pierwsza wizyta Rekrutobusa będzie miała miejsce w Switłowodzku i Połtawie 29 maja, po czym mobilne biuro odpowiedzi kilkadziesiąt ukraińskich miast.

Rekrutobus PL  to nowy projekt informacyjny polskiej agencji zatrudnienia EWL Group, zachęcający obywateli Ukrainy do bezpiecznego, świadomego podejmowania pracy w Polsce. To największy tego typu projekt polskiej agencji pracy na Ukrainie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy od samego początku będą objęte opieką i ochroną ze strony dedykowanych rekruterów EWL Group na Ukrainie i w Polsce. Busy odwiedzające poszczególne lokalizacje zostały przystosowane do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na miejscu. Dzięki systemowi elektronicznej rekrutacji EWL, organizatorzy zapewniają o możliwości bezpośredniego ubiegania się o pracę w Polsce już w dniu wizyty rekrutobusu w danej miejscowości.

Kampania potrwa do końca września i obejmie swoim zasięgiem ponad 60 miejscowości na Ukrainie. Na oficjalnej stronie kampanii, pod adresem www.rekrutobus.pl, można znaleźć stale aktualizowany, szczegółowy plan wizyt rekrutobusów.

Zapisz się do newslettera!

Bądź z nami na bieżąco