Opublikowano: 29.12.2020
Autor wpisu:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
29.12.2020
Aktualności | Działania CSR

Pomagajmy razem nie tylko w Święta!

Rok 2020 pokazał  nam wszystkim, jak wiele warta jest solidarność i wzajemna pomoc ludzi z różnych środowisk. Szczególnego wsparcia potrzebują dzieci, zwłaszcza w krajach, w których sytuacja pogorszyła się dramatycznie w czasie pandemii.

EWL S.A. od kilku lat wspiera akcję Święta bez Taty, świąteczną zbiórkę dla dzieci, które ucierpiały na skutek wojny na Wschodzie Ukrainy. W ramach akcji zbierane są słodycze, nowe zabawki i pieniądze, które następnie są formowane w indywidualne, imienne paczki podarunkowe i dostarczane osobiście przez wolontariuszy do małych adresatów na Ukrainie. A tak wyglądała zbiórka w EWL rok temu:

Jednak w tym roku z powodu pandemii nie jest prowadzona zbiórka rzeczowa – jedynie pieniężną, która potrwa do 7 stycznia 2021 roku na portalu Zrzutka.pl.

Ponadto, w przez następny rok skierujemy naszą pomoc także do potrzebujących z innych krajów Europy, Azji i Afryki, w tym dzieciaków, podpisując umowę partnerską z Polską Akcją Humanitarną. PAH, która 26 grudnia obchodziła swoje 28-lecie, działa na całym świecie, reagując w miejscach, w których wybuchają kryzysy humanitarne: katastrofy naturalne i konflikty zbrojne.

Obecnie Polska Akcja Humanitarna pracuje w Somalii, Sudanie Południowym, Jemenie, Iraku, Kenii, Ukrainie i Libanie.

EWL S.A. zachęca wszystkich swoich Klientów, Partnerów i Przyjaciół do przyłączenia się do aktywnego wspierania tych inicjatyw.

Razem możemy więcej!

Chcesz otrzymywać najważniejsze informacje o rynku pracy tymczasowej?

Zapisz się do Newslettera EWL by otrzymywać wiadomości prosto na swoją skrzynkę mailową.

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).