Maria Kuzenko Opublikowano: 17.10.2023
Autor wpisu:Maria Kuzenko – Head of Mobility
Maria Kuzenko
Maria Kuzenko – Head of Mobility
17.10.2023
Bez kategorii | Blog EWL | Legalizacja

E-book: “Bezpieczne i legalne zatrudnianie cudzoziemców” [AKTUALNE INFORMACJE]

Poznaj najnowsze wytyczne dotyczące legalności zatrudnienia cudzoziemców, najczęstsze błędy w rekrutacji obcokrajowców, wymagane dokumenty potrzebne przy kontroli oraz rozwiązania EWL, które pozwolą zlecić wszystkie formalności specjalistom.

Proces legalizacji zatrudnienia wymaga od pracodawcy dopełnienia szeregu koniecznych formalności i złożenia prawidłowo wypełnionych dokumentów w odpowiednich urzędach oraz we właściwych terminach. Jest to proces czasochłonny i skomplikowany, szczególnie biorąc pod uwagę zmieniające się przepisy. Nietrudno tym samym o popełnienie błędów, które mogą dużo kosztować.

Jak uniknąć błędów oraz zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na inne swoje obowiązki?

Jeśli zajmujesz się rekrutacją, w której zatrudniasz obcokrajowców oraz odpowiadasz za formalności związane z rekrutowaniem kandydatów spoza UE,  to ten poradnik wyjaśni Ci najważniejsze kwestie oraz wskaże aktualne regulacje.

Natomiast, jeżeli jeszcze nie zarządzasz rekrutacją zagranicznych pracowników, to dzięki naszemu poradnikowi możesz już teraz przygotować się na konieczne działania oraz koszty z tym związane.

Czego się dowiesz z bezpłatnego poradnika „Bezpieczne i legalne zatrudnienie cudzoziemców”?

  • Poznasz najnowsze wytyczne dotyczące zatrudnienia obcokrajowców
  • Opis najczęstszych błędów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców – wyjaśniamy najważniejsze terminy, daty, podkreślamy o czym należy pamiętać.
  • Wyjaśnienie, na czym polega kontrola legalności zatrudnienia, jak przebiega i jakie dokumenty należy przygotować.
  • Wskazanie rozwiązań, jak zabezpieczyć swoją firmę przed możliwymi karami i błędami przy zatrudnianiu cudzoziemców, a także przygotować się na kontrole z PIP i Urzędu Celnego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz sieci 40 ekspertów, o legalizacji cudzoziemców wiemy wszystko, przez co zaufało nam już ponad 100 firm.

Wypełnij krótki formularz i pobierz BEZPŁATNY poradnik:

Maria Kuzenko
Maria Kuzenko - Head of Mobility

Zapisz się do Newslettera EWL

Otrzymuj podobne wiadomości na swoją skrzynkę mailową