Maria Kuzenko Opublikowano: 12.10.2022
Autor wpisu:Maria Kuzenko
Maria Kuzenko
Maria Kuzenko
12.10.2022
Aktualności | Blog EWL

E-book: Jak bezpiecznie i legalnie zatrudnić cudzoziemców?

Ebook - jak bezpiecznie i legalnie zatrudniać obcokrajowców?

Poznaj dokumenty potrzebne przy kontroli legalności zatrudnienia, najczęstsze błędy w rekrutacji obcokrajowców, grożące za nie kary i rozwiązania EWL, które pozwolą zlecić wszystkie formalności specjalistom.

Proces legalizacji zatrudnienia wymaga od pracodawcy dopełnienia szeregu formalności i złożenia prawidłowo wypełnionych dokumentów w odpowiednich urzędach oraz we właściwych terminach. Cały proces jest czasochłonny i skomplikowany, szczególnie biorąc pod uwagę zmieniające się przepisy. Nietrudno tym samym o popełnienie błędów, które mogą nieraz (dosłownie) dużo kosztować.

Jeśli zarządzasz firmą, która zatrudnia obcokrajowców lub odpowiadasz za formalności związane z rekrutacją kandydatów spoza UE,  to poniższy E-book jest dla Ciebie. Co w nim znajdziesz?

Opis najczęstszych błędów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców

Opis najczęstszych błędów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców – wyjaśniamy najważniejsze terminy, daty, podkreślamy o czym należy pamiętać.

na czym polega kontrola legalności zatrudnienia

Pokazujemy na czym polega kontrola legalności zatrudnienia, jak przebiega i jakie dokumenty należy przygotować.

Jak zabezpieczyć firmę przed karami przy zatrudnianiu cudzoziemców

Prezentujemy jak dzięki rozwiązaniom EWL, zabezpieczyć swoją firmę przed możliwymi karami i błędami przy zatrudnianiu cudzoziemców, a także przygotować się na kontrole z PIP i Urzędu Celnego.

Wypełnij krótki formularz poniżej i pobierz darmowy E-book!

Maria Kuzenko
Maria Kuzenko

Zapisz się do Newslettera EWL

Otrzymuj podobne wiadomości na swoją skrzynkę mailową