Opublikowano: 23.10.2020
Autor wpisu:Elena Lytvynenko
Elena Lytvynenko
23.10.2020
Blog EWL

Academy Ocean, czyli onboarding i szkolenia w wersji remote

Rozproszona struktura firmy. Kilkanaście oddziałów w Polsce lub na świecie. Reżim sanitarny związany z COVID-19. Jak w takiej sytuacji przeszkolić pracowników? W jaki sposób przekazać im zasady obowiązujące w firmie? Sprawnie wdrożyć nowe rozwiązania i rozwijać ich umiejętności?

My znaleźliśmy idealne rozwiązanie – Academy Ocean.

EWL to setki współpracowników w 5 krajach. To 10 biur w Polsce. To tysiące pracowników tymczasowych rozpoczynających pracę u naszych partnerów biznesowych każdego dnia. Elastyczne i innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na efektywne szkolenia było nam niezbędne. Szczególnie że zaczęliśmy wdrażać nowy system Synchroner, a więc pojawiła się konieczność przeszkolenia z jego funkcjonalności wszystkich naszych pracowników.

Platforma szkoleniowa dla pracowników wewnętrznych i tymczasowych – Academy Ocean – to dla nas przede wszystkim jakość i efektywność oraz oszczędność czasu i szybkość działania. Dzięki dostępowi do platformy mamy możliwość:

  • Stałego podnoszenia umiejętności naszych pracowników wewnętrznych i tymczasowych – dzięki kursom i programom szkoleniowym z różnych dziedzin i o różnym stopniu zaawansowania
  • Efektywnego wdrażania nowych procedur i zmian w organizacji – dzięki platformie możemy na bieżąco informować pracowników o wprowadzonych rozwiązaniach oraz przeprowadzać niezbędny instruktaż
  • Stałego monitorowania postępu naszych pracowników. Platforma pozwala identyfikować problematyczne obszary i skutecznie uzupełniać wiedzę pracowników w wybranym zakresie.
  • Przeprowadzania efektywnych onboarding – zarówno dla naszych pracowników wewnętrznych, jak i tymczasowych. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w Academy Ocean mamy możliwość dostosowania procedury onboardingu do konkretnych wytycznych naszych partnerów biznesowych. Nasi klienci również zyskują dostęp do platformy, dzięki czemu mogą oni samodzielnie przekonać się o wysokiej jakości wprowadzonego przez nas rozwiązania oraz przeszkolić dedykowanych im pracowników tymczasowych w wybranym zakresie.

Academy Ocean to nie tylko narzędzie usprawniające wewnętrzną komunikację w firmie. To platforma wymiany pomysłów, dzielenia się wiedzą, zacieśniania współpracy między działami. To system, który wyróżnia nas, jako partnera biznesowego.

W EWL wiemy, jak ważny jest rozwój. Wierzymy w Lifelong Learning. A dzięki Academy Ocean dajemy możliwość edukacji i samodoskonalenia każdemu z pracowników – zarówno wewnętrznemu, jak i tymczasowemu. Dbamy o naszych pracowników. Dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Elena Lytvynenko

Zapisz się do Newslettera EWL

Otrzymuj podobne wiadomości na swoją skrzynkę mailową