Usługi opiekuńcze – personel medyczny i opieka nad seniorem

Szacuje się, że w Polsce w 2050 roku ponad 30% społeczeństwa będą stanowiły osoby powyżej 65 roku życia. Postęp cywilizacyjny, nowoczesna medycyna i stała poprawa jakości życia powoduje systematyczny wzrost liczby seniorów. To dobrze. Nasi rodzice i dziadkowie żyją coraz dłużej ciesząc się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem.

Jednak często osoby starsze potrzebują pomocy w załatwianiu spraw życia codziennego – drobnych zakupach, sprzątaniu czy przygotowywaniu posiłków. Opieka wykfalifikowanego asystenta  może w znaczący sposób podnieść komfort i jakość życia osoby starszej.

Agencja opiekunek – personel dla domów seniora, placówek opiekuńczych i osób prywatnych

W EWL wiemy, że powierzenie opieki nad seniorem – rodzicem, dziadkiem czy inną bliską osobą – jest decyzją trudną. Niezbędne jest poczucie bezpieczeństwa i stabilności, aby zaufać w tak ważnej kwestii. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku pracy, umiejętności weryfikacji kandydatów oraz niezbędnemu know – how usługi opiekuńcze, które świadczymy są na najwyższym poziomie.

Oferta agencji EWL kierowana jest nie tylko do szpitali i domów opieki, ale także do osób prywatnych, które chcą szukają prywatnych usług opiekuńczych dla swoich bliskich.

Zajmiemy się dla Państwa:


Zapytaj o pełną ofertę


Weryfikacją doświadczenia i kwalifikacji opiekunów oraz asystentów zajmują się eksperci EWL posiadający wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Poza cyklem rozmów z kandydatami przeprowadzamy również badania empatii i stopień gotowości do sytuacji kryzysowych, a także przeprowadzamy dedykowane ankiety pozwalające na dokładną analizę przygotowania do pracy w zawodzie opiekuna lub asystenta osoby starszej.

Opiekun medyczny – pielęgniarki z Ukrainy

Opieka nad seniorem wymaga często podawania leków w zalecanych dawkach, robienia zastrzyków w wyznaczonych porach czy zmiany opatrunków. To wiele obowiązków, których nie każdy może się podjąć. Wiążą się one z bardzo dużą odpowiedzialnością i nierzadko wymagają odpowiedniego przeszkolenia czy specjalistycznej wiedzy.

Wykwalifikowany opiekun medyczny to najlepsze rozwiązanie w przypadku opieki nad osobą starszą potrzebującą stałych zabiegów opiekuńczych. Rekrutujemy pielęgniarki z Ukrainy, które posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, a także doświadczenie w opiece nad seniorem. Pomogą one w całodobowej opiece nad osobami starszymi lub zajmą się nimi w wyznaczonych godzinach.

Opiekunki z Ukrainy cechuje empatia, wyrozumiałość oraz ciepło i zrozumienie. Dlatego pracownicy ze Wschodu tak znakomicie wykonują swoją pracę i warto im zaufać.

Opiekunka z Ukrainy dla osoby starszej lub chorej

Agencja opiekunek – dlaczego warto wybrać specjalistów?

Znalezienie odpowiedniej osoby, która zajmie się naszymi bliskimi we właściwy sposób to zadanie trudne i czasochłonne. Dodatkowo, jeśli planujemy zatrudnić opiekunkę osoby starszej z Ukrainy niezbędna jest znajomość przepisów umożliwiających legalizację jej pracy i pobytu w Polsce.

Dlatego warto zaufać sprawdzonej agencji opiekunek. Wiedza i doświadczenie w zakresie rekrutacji, a także know-how niezbędny do szybkiej legalizacji zatrudnienia sprawia, że agencje opiekunek są najlepszym i najbezpieczniejszym wyborem przy podejmowaniu tak ważnej decyzji.

Asystent osoby starszej – opieka dzienna nad seniorem

Warto dbać o komfort życia seniora, nawet tego najbardziej samodzielnego. W tym właśnie może pomóc asystent osoby starszej. Opiekun wspiera seniora w rozwiazywaniu spraw życia codziennego. Zrobi i wniesie ciężkie zakupy, umówi i zawiezie lub odprowadzi do lekarza, posprząta i ugotuje.

Czas pracy asystenta osoby starszej uzależniony jest od potrzeb seniora. Dzienna opieka nad osobą starszą jest rozwiązaniem, które znacząco wpływa na poprawę jakości i komfortu życia.

Opieka długoterminowa – pewność, bezpieczeństwo i komfort dla seniora

Przysłowie mówi, że „starych drzew się nie przesadza”. Dlatego też wielu seniorów nie chce korzystać z oferty domów opieki i zmieniać miejsca zamieszkania. Są przywiązani do znajomych miejsc, ludzi i pewnej rutyny dnia. Zdarza się jednak, że z czasem coraz trudniej im zadbać o własne potrzeby. Coraz częściej brakuje sił na wyprawę do sklepu czy posprzątanie mieszkania.

W takich sytuacjach rozwiązaniem, które pozwoli na pozostanie w miejscu zamieszkania, a jednocześnie odciąży seniorów, jest zatrudnienie osoby do opieki nad osobą starszą.

Usługi opiekuńcze to jednak coś więcej niż robienie zakupów, przygotowywanie posiłków czy dbanie o dom. To także codzienny kontakt z podopiecznym. Długie rozmowy czy wyjście na spacer pozwalają zadbać o dobrostan psychiczny seniora. Dlatego w naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby minimalizować ryzyko zmiany opiekunki w trakcie trwania kontaktu.

Długoterminowa opieka nad seniorem daje opiekunce możliwość poznania potrzeb osoby starszej i nawiązania z nią relacji, a to znacząco wpływa na poprawę samopoczucia podopiecznego.

Zapraszamy do kontaktu!
Z pewnością dopasujemy najlepsze rozwiązanie na miarę potrzeb Państwa firmy.

Mariana Semeniuk z agencji zatrudnienia EWL
Mariana Semeniuk
Dyrektor w EWL Partners
Zapytaj o pełną ofertę

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

E-mail

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).