Rozwój sieci rekrutacyjnej – EWL Partners

EWL Partners to globalna marka zrzeszająca sieć partnerów rekrutacyjnych EWL na całym świecie. Jako lider rynku zatrudnienia posiadamy i wciąż rozbudowujemy jedną z największych sieci rekrutacyjnych, współpracując z partnerami z różnych regionów i krajów. Każda agencja rekrutacyjna lub freelancer może dołączyć do naszej sieci i wspólnie rozwijać biznes migracyjny według najlepszych standardów EWL.

Struktura sieci EWL Partners

Dyrektorem zarządzającym całą strukturą rekrutacyjną EWL jest Marcin Kołodziejczyk posiadający wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu i realizacji projektów rekrutacyjnych w Polsce oraz za granicą. Dodatkowo za lokalny rozwój rekrutacji w poszczególnych regionach i krajach, rozwój sieci partnerów rekrutacji wspierają:


Stanislav Dombrovskyyhttp://ewlpraca.com.ua/ |   Kontakt


Mariana Semeniukhttps://ewlit.com.pl/   |   Kontakt


Irena Kowalikhttps://struktura.ewlpartnerswarszawa.pl/   |   Kontakt


Walery Ożog – Mołdawia, Azja, Afryka, Ameryka Pd.   |   Kontakt


Ina Rudenka – Białoruś   |   Kontakt


Alina Necewicz – rekrutacja pracowników technicznych   |   Kontakt


Współpraca z EWL Partners

Partnerów zainteresowanych współpracą przy rekrutacji zapraszamy do kontaktu ze wskazanymi wyżej strukturami lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Każdy z partnerów rekrutacji EWL ma możliwość bezpłatnego korzystania z dedykowanej, imiennej strony rekrutacyjnej, na której prezentowane są wszystkie oferty pracy z EWL. Dzięki temu przeglądanie dostępnych ogłoszeń i aplikowanie jest dla kandydatów wygodne i bezproblemowe, a o każdej kandydaturze rekruter dowiaduje się chwilę po złożeniu aplikacji.

Zapraszamy do współpracy!

Sieć biur i przedstawicielstw EWL

Posiadamy jedną z największych sieci biur wśród agencji zatrudnienia