Opublikowano: 02.12.2021
Autor wpisu:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
02.12.2021
Aktualności | Blog EWL

Nowe wyzwania przed EWL Group – rynki europejskie

EWL Group - International Division

W ostatnich latach Grupa EWL konsekwentnie zwiększa swój zasięg operacyjny w Europie i dzięki nowym ambitnym wyzwaniom biznesowym wkroczyła na ścieżkę ekspansji marki na inne rynki europejskie. Jako lider branży zatrudnienia w Polsce widzimy także ogromne możliwości na międzynarodowym rynku, cierpiącym z powodu paraliżującego niedoboru siły roboczej.  

Łączymy doświadczenie z innowacjami

Od ponad 14 lat skupiamy się na łagodzeniu wyzwań i przeszkód, które stoją przed tysiącami kandydatów na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań by stale podnosić poziom bezpieczeństwa procesów migracyjnych oraz oferować możliwość dalszego rozwoju zawodowego samych migrantów. Na przeciwległym biegunie naszego spektrum współpracy są nasi partnerzy biznesowi, którzy odnoszą korzyści dzięki temu, że skupiamy się na rekrutowaniu pracowników dokładnie wtedy, gdy są potrzebni. 

Jest to możliwe dzięki wnikliwej analizie danych i wykorzystaniu systemów uczenia maszynowego, które znajdują właściwych kandydatów z 4-ch kontynentów i automatyzują proces rekrutacji. Zastosowana technologia pozwoliła nam stworzyć cyfrowe środowisko, które w połączeniu z naszymi wartościami i standardami chroni pracowników stawiając ich w centrum procesu. Gwarantuje to wzajemne traktowanie się z szacunkiem, godnością i zaufaniem.  

Jako EWL wiedziemy prym w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych z udokumentowanymi osiągnięciami w globalnej migracji zarobkowej” – wyjaśnia Andrzej Korkus, prezes EWL Group. – “Naszą misją na najbliższe trzy lata jest połączenie pracodawców europejskich ze zmotywowanymi pracownikami z krajów spoza UE”. 

Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju

By przenieść tradycyjne usługi rekrutacyjne na wyższy poziom, na co dzień korzystamy z dedykowanej naszym działaniom technologii AI, która szybko i skutecznie opracowuje i dopasowuje ważne czynniki: ludzi z ich umiejętnościami, doświadczeniem i potencjałem oraz pracodawców z ich potrzebami. Dodatkowym atutem jest to, że przykładamy szczególną wagę do skomplikowanej płaszczyzny prawnej, co przekłada się na wysoce specjalizowaną ofertę usług legalizacyjnych i obsługi kadrowej migrantów zarobkowych, zbudowaną dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. 

Z przyjemnością ogłaszamy, że do naszego Działu International dołączyła nowa członkini – Michalina Sielewicz, która będzie rozwijać tę inicjatywę jako Dyrektor ds. Rozwoju Międzynarodowego. Jesteśmy zdeterminowani, aby rozszerzyć naszą obecność na arenie międzypaństwowej i już wkrótce  poinformujemy o otwarciu nowych oddziałów EWL w kolejnych europejskich krajach, dzięki którym będziemy realizować naszą globalną strategię rozwoju. 

Michalina Sielewicz - EWL Group International Division
Anatoliy Zymnin

Zapisz się do Newslettera EWL

Otrzymuj podobne wiadomości na swoją skrzynkę mailową