Opublikowano: 31.01.2020
Autor wpisu:Anatoliy Zymnin
Anatoliy Zymnin
01.31.2020
Aktualności

EWL S.A. partnerem XIII Forum Europa – Ukraina

EWL S.A. partnerem XIII Forum Europa-Ukraina

EWL dołączyła do grona Partnerów XIII Forum Europa – Ukraina, które odbędzie się w Rzeszowie w dn. 4-5 lutego 2020 roku. Jest to jedna z największych konferencji w naszym regionie poruszających kwestie integracji europejskiej naszego wschodniego sąsiada.

Grupa EWL w Rzeszowie będzie reprezentowana przez Prezesa Zarządu Andrzej Korkus, Kierowniczkę Działu Legalizacji Mariya Kuzenko, Regionalną Dyrektorkę Sprzedaży Małgorzata Filipczak oraz PR Managera Anatoliya Zymnina.

Wydarzenia z udziałem przedstawicieli EWL

  • 4 lutego o godz. 13:40 – 13:55 (sala Inwestycje i Rozwój) – Kierowniczka Działu Legalizacji Mariya Kuzenko oraz PR Manager Anatoliy Zymnin zaprezentują raport z badania socjologicznego EWL UW „Pracownik z Ukrainy – zarobki w Polsce” przeprowadzonego wspólnie ze Studium Europy Wschodniej UW.
  • 4 lutego o godz. 13:55 – 14:40 (sala Inwestycje i Rozwój) – Prezes Andrzej Korkus weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Migracja zarobkowa z Ukrainy. Korzyści i zagrożenia – prognozy na przyszłość”.
  • 4 lutego o godz. 15:30 – 15:45 (sala Społeczeństwo) – Prezes Andrzej Korkus będzie gościem Redaktora Naczelnego portalu PolUkr.Net Dariusza Materniaka w rozmowie „Transparentna migracja zarobkowa kluczem do wzrostu gospodarczego Polski i UE”.

W konferencji wezmą udział ponad 800 uczestników z Polski, Ukrainy, krajów UE, krajów sąsiedzkich i USA – przedstawiciele rządów i parlamentów, dyplomacji, biznesu, samorządów, instytucji unijnych, organizacji międzynarodowych, ośrodków analitycznych i kół eksperckich.

Do zobaczenia w Rzeszowie!

 

Zapisz się do newslettera!

Bądź z nami na bieżąco