Renata Ostrowska - agencja EWL - wynajem pracowników Opublikowano: 31.05.2023
Autor wpisu:Renata Ostrowska
Renata Ostrowska - agencja EWL - wynajem pracowników
Renata Ostrowska
31.05.2023
Blog EWL

E-book: Zapanuj nad rekrutacją

Jak zapanować nad rekrutacją?

Proces rekrutacji pracowników produkcyjnych lub logistycznych, także tych wykonujących najprostsze prace, które nie wymagają wysokich kwalifikacji, jest żmudny. Na rynku coraz bardziej odczuwalny jest brak kandydatów. Niektóre regiony, zwłaszcza te w pobliżu dużych miast i stref ekonomicznych, już od kilku lat zmagają się z problemami wynikającymi z niedoboru pracowników.

Stale rosną nie tylko koszty rekrutacji, ale także te związane z pogłębiającym się zjawiskiem rotacji wśród załogi. Często przedsiębiorstwa cierpią również na problem braku uporządkowania procesów rekrutacyjnych i związany z tym chaos.

Przedstawiamy kompleksowy przewodnik, który pomoże zrozumieć i rozwiązać problemy związane z rekrutacją pracowników do firm produkcyjnych i logistycznych.

W darmowym E-booku znajdziesz m.in.:

  • Konsekwencje niedoboru pracowników: Opisujemy, jak niedobór pracowników może prowadzić do wzrostu kosztów rekrutacji, rotacji kadry, spadku wydajności i opóźnień w realizacji zamówień.
  • Kluczowe aspekty rekrutacji: Omawiamy, dlaczego skuteczna rekrutacja zmotywowanych pracowników jest kluczowa dla sukcesu organizacji. Podpowiadamy, jakie strategie można zastosować, aby przyciągnąć odpowiednich kandydatów i zbudować trwałe relacje z pracownikami.
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej: Przedstawiamy korzyści wynikające z partnerstwa z agencjami pracy tymczasowej, a także zagadnienia związane ze współpracą z kilkoma agencjami równolegle. Przykłady case study pokazują, jak firma EWL pomogła swoim klientom w rekrutacji dużego wolumenu pracowników i osiągnięciu zwiększonej efektywności oraz retencji.
  • Strategie rozwiązujące problemów rekrutacyjnych: Prezentujemy różne strategie, które można zastosować, aby rozwiązać problemy związane z brakiem pracowników.

Pobierz darmowy E-book i zapoznaj się z dawką wiedzy na temat strategii rekrutacyjnych, sposobów rozwiązania problemów związanych z brakiem pracowników oraz korzyści płynących z współpracy z agencją pracy tymczasowej.

Aby pobrać, wypełnij krótki formularz:

Renata Ostrowska - agencja EWL - wynajem pracowników
Renata Ostrowska

Zapisz się do Newslettera EWL

Otrzymuj podobne wiadomości na swoją skrzynkę mailową