Wynajem nieruchomości dla pracowników

Bycie liderem na rynku wiąże się z ogromną liczbą pracowników, którym zapewniamy zakwaterowanie. Obecnie dysponujemy ponad 4 000 miejscami noclegowymi, a nasze potrzeby mieszkaniowe z miesiąca na miesiąc zwiększają się. Posiadamy kontrakty zarówno w większych miastach jak i w mniejszych miejscowościach. Skontaktuj się, a być może nawiążemy współpracę właśnie z Tobą (większość naszych klientów współpracuje z nami ponad rok, co gwarantuje stabilność przychodów).

Przejdź do formularza kontaktowego

Noclegi dla pracowników

Wynajem nieruchomości dla pracowników EWL - współpracaPozyskanie pracowników z zagranicy pozwala nie tylko zwiększyć elastyczność kadrową firmy, ale również usprawnić realizację kolejnych zleceń. Zwłaszcza w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na oferowane produkty bądź usługi. Nasza firma gwarantuje pełną pomoc w zatrudnianiu fachowców z innych krajów. Nie tylko załatwimy wszelkie formalności, ale zapewnimy im odpowiednie kwatery pracownicze. Dzięki temu nasi Partnerzy mogą skupić się na tym, co jest najważniejsze, czyli prowadzeniem własnego biznesu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są warunki mieszkaniowe dla wszystkich osób, które przybywają do pracy z innych krajów. Oferowane przez nas noclegi pracownicze spełniają wszystkie niezbędne standardy, związane nie tylko z potrzebnym wyposażeniem, ale również ogólnym komfortem życia. Noclegi dla  pracowników to jedna z wielu realizowanych przez nas usług w ramach kompleksowej obsługi naszych klientów. Robimy wszystko, aby proces zatrudniania fachowców przebiegał w sposób sprawny i bezproblemowy.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.