Pracownicy dla branży rolniczej

rekrutacje-dla-branzy-rolniczej

Rekrutacje dla branży agro

Jako właściciel lub kierownik firmy rolniczej, codziennie stajesz przed wyzwaniami. Jednym z największych z nich – i być może również jednym z najważniejszych dla Twojej firmy – jest znalezienie nowych pracowników i zapewnienie ciągłości zatrudnienia w przedsiębiorstwie.

Skala wyzwania jest coraz większa, a problemy ze znalezieniem pracowników do prac sezonowych narastają. Jeszcze trudniej o pracownika do gospodarstw mlecznych. Coraz częściej rolnicy alarmują, że brakuje chętnych do pracy, a zapotrzebowanie jest coraz większe.

Zapytaj o pracowników agro w EWL
wyzwania-branzy-agro-rolnictwo

Wyzwania w rolnictwie

Specyfika branży pokazuje, że jest ona bardzo uzależniona od pracowników sezonowych, dlatego tym bardziej istotne staje się skorzystanie z usług sprawdzonej agencji zatrudnienia. EWL Group dysponuje rozległą siecią rekrutacji, bogatym doświadczeniem, a także gotowymi bazami kandydatów, które pozwalają na szybką i efektywną rekrutację pracowników do branży rolnej.

Co więcej, dzięki licznie zrealizowanym projektom z partnerami w branży rolnej, wiemy jaki profil pracowników jest potrzeby, aby zapewnić firmom niską rotacją i wysoką efektywność pracy. Przekłada się ona później na wyższe wyniki przedsiębiorstwa.

kogo-rekrutuje-EWL-Group

Kogo rekrutujemy?

Pośród wielu stanowisk rolniczych, najczęściej realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska:

  • Pracownik gospodarstwa rolnego 
  • Ogrodnik 
  • Pracownik sezonowy w rolnictwie 
  • Pracownik hodowli zwierząt 
  • Pracownik sadownictwa 
  • Pracownik hurtowni – świeże produkty  

Napisz do nas i poznaj ofertę EWL Group