Rekrutacje IT – zatrudnienie, relokacja, legalizacja

rekrutacje-it-specjalisci-programisci

Pracownicy IT - rekrutacja

Od początku współpracy oferujemy Państwu pomoc w dokładnej analizie potrzeb i określeniu najbardziej optymalnej strategii, która uwzględni zarówno korzyści (mierzone przez jasne KPI) jak i ewentualne trudności związane z pozyskaniem potrzebnych pracowników IT.

  • Sourcing
  • Rekrutacja
  • Relokacja
  • Legalizacja

Każde z tych narzędzi dostępne jest dla Państwa jako niezależna usługa, ale mogą być także łączone w rozwiązanie pakietowe dla biznesu.

Zapytaj o ofertę i cennik

Potrzeby i możliwości rekrutacyjne IT w Polsce

Z uwagi na swoją specyfikę, sektor IT wyróżnia się na tle pozostałych sektorów na rynku pracy. Różnice te widać wyraźnie także w zakresie zatrudniania specjalistów IT, których pozyskanie często wychodzi poza standardowe działania działu HR oraz koszty z tym związane.

Liczne badania i analizy z ostatnich kilkunastu miesięcy jasno pokazują, że pula kandydatów na krajowym rynku pracy przestała odpowiadać zapotrzebowaniu polskich firm na programistów, webmasterów czy administratorów sieci.

Dla firm poszukujących specjalistów z obszaru nowoczesnych technologii przygotowaliśmy rozwiązania wychodzące poza standardowe podejście agencji rekrutacyjnych IT w Polsce.

Jak możemy wesprzeć Państwa firmę?

W EWL Group z dużą precyzją monitorujemy szybko zmieniający się rynek nowych technologii nie tylko w Polsce, ale też w Europie Wschodniej, gdzie znajduje się duża ilość kandydatów do pracy w IT.

Lista regionów, z których pozyskujemy kandydatów IT obejmuje m.in. takie kraje jak:

Programiści z Ukrainy - Rekrutacje IT EWL Ukraina, Programiści z Białorusi - Rekrutacje IT EWL Białoruś, Programiści z Litwy - Rekrutacje IT EWL Litwa, Programiści z Łotwy - Rekrutacje IT EWL Łotwa, Programiści z Gruzji - Rekrutacje IT EWL Gruzja, Programiści z Armenii - Rekrutacje IT EWL Armenia i Programiści z Azerbejdżanu - Rekrutacje IT EWL Azerbejdżan.

Sourcing kandydatów IT

Sourcing kandydatów IT

Oferujemy przygotowanie listy dopasowanych kandydatów i przekazanie jej do Państwa działu rekrutacji do dalszego procesowania.

Rekrutacja specjalistów IT

Rekrutacja specjalistów IT

Oferujemy kompleksową usługę znalezienia i zatrudnienia najlepszych specjalistów IT, dopasowanych do potrzeb Państwa firmy.

Relokacja pracowników IT

Relokacja pracowników IT

Wspieramy proces przeprowadzki pracowników IT do wskazanej lokalizacji, oferując również pakiet praktycznych usług na komfortowy start w nowym miejscu.

Legalizacja zatrudnienia

Legalizacja zatrudnienia

Dbamy o dopełnienie wszystkie niezbędnych formalności związanych z legalnym zatrudnieniem specjalistów IT z Europy Wschodniej.

Poznaj wszystkie możliwości i korzyści

Pomagamy w rekrutacji zarówno pojedynczych kandydatów jak i w tworzeniu całych zespołów IT, składających się z pracowników o różnych specjalizacjach.

Zapytaj o ofertę na pracowników IT

Co wyróżnia EWL?

Agencja pracy EWL - partner w rekrutacji

Jako Partner rekrutacyjny dokładnie diagnozujemy potrzeby klienta w kontekście kultury organizacji, wartości i strategii biznesowej. Wiemy, że wymagania względem pracowników IT różnią się zależnie od formy działalności czy celów rozwojowych Państwa firmy. Dlatego też taka analiza pozwala nam na znalezienie właściwych kandydatów dla dużych korporacji, start-upów oraz do jednorazowych projektów technologicznych.

Znamy specyfikę rynków pracy w różnych krajach

Znajomość rynku pracy w IT w Europie Wschodniej Znajomość lokalnych rynków pracy pozwala nam na weryfikację oferty klienta względem oczekiwań kandydatów z poszczególnych regionów.

Dopasowujemy język i formę komunikacji do kandydata

Właściwa komunikacja z kandydatami do pracy w IT Z kandydatami komunikujemy się w języku, którego oczekują oraz za pośrednictwem kanałów, z których faktycznie korzystają każdego dnia.

Wiemy skąd i jak pozyskać dopasowanego pracownika

Dopasowanie kandydatów do pracy w IT Znając kontekst biznesowy starannie dobieramy pulę kandydatów ze źródeł, które gwarantują faktyczne zainteresowanie danym projektem lub firmą.

Dbamy o najlepszy interes obu stron

Optymalizacja procesów rekrutacji do IT Dbamy o to, by proces rekrutacyjny był możliwie najkrótszy z punktu widzenia kandydata, z jednoczesnym naciskiem na weryfikację wszystkich niezbędnych wymagań ze strony klienta.

pracownicy-na-wynajem-dla-firm-agencja-ewl

Doświadczenie agencji EWL

Grupa EWL dostarcza rozwiązania kadrowe dopasowane do każdego biznesu i zapewnia profesjonalną obsługę administracyjną realizowanych projektów rekrutacyjnych i legalizacyjnych.

Dzięki wnikliwej analizie danych i wykorzystaniu zdolności uczenia maszynowego, EWL Group znajduje właściwych kandydatów dopasowanych do potrzeb klientów i automatyzuje proces rekrutacji. Zastosowana technologia pozwoliła nam stworzyć cyfrowe środowisko, które w połączeniu z naszymi wartościami i standardami chroni pracowników stawiając ich w centrum procesu.

Dowiedz się więcej o EWL

Z usług EWL korzystają firmy z różnych branż

logo_ewl_mini
Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami