White collars – pracownicy wykwalifikowani

rekrutacja-pracowników-wykwalifikowanych

Rekrutacje "white collars"

Nasi doświadczeni rekruterzy z Polski posiadają niezbędne know-how na temat rynku pracy, by zagwarantować klientom wykwalifikowanych pracowników. Na bieżąco analizujemy i monitorujemy zmiany rynkowe dotyczące zarobków oraz pomagamy klientowi określić ich wysokość dla poszczególnych stanowisk. Zarządzamy procesem rekrutacyjnym począwszy od pozyskania kandydatów wykorzystując różne kanały, w tym headhunting, poprzez selekcje nadesłanych aplikacji i spotkania z kandydatami, aż po aranżację spotkania kandydata z klientem.

Jesteśmy konsekwentni w działaniach i dopasowujemy je tak, aby skutecznie zaplanować strategię rekrutacyjną właściwą dla specyfiki danej branży i danego stanowiska.

Zapytaj o pracowników wykwalifikowanych z EWL
outsourcing-procesow-rekrutacyjnych

Outsourcing procesów rekrutacyjnych

Outsourcing rekrutacji profesjonalnych dotyczy najczęściej działów kadrowo-płacowych, księgowych, zadań związanych z obsługą klienta, utrzymaniem infrastruktury IT czy procesów rekrutacyjnych.

W ramach wsparcia procesów biznesowych EWL Group proponuje swoim partnerom doświadczenie i ekspercki know-how w zakresie:

  • RPO (recruitment process outsourcing)
  • Rekrutacji dedykowanych
  • Payroll
  • On-Site Hiring

logo_ewl_mini
Napisz do nas i poznaj ofertę EWL Group