Pracownicy do firm logistycznych i magazynów

rekrutacja-pracownikow-na-magazyn

Rekrutacje dla firm logistycznych

Rozwój e-commerce przyczynia się do wysokich wzrostów w branży logistyczno-magazynowej. W związku z tym liczba wakatów rośnie szybciej niż podaż pracowników, co stanowi wyzwanie dla wielu pracodawców, chcących rozwijać swoje przedsiębiorstwa i utrzymać ciągłość zatrudnienia. 

Coraz powszechniejsze procesy digitalizacji i robotyzacji, nie zastąpią człowieka w branży logistycznej, ponieważ nie wszystkie procesy w magazynie i logistyce, będzie można poddać cyfryzacji. Stąd zapotrzebowanie na pracowników, w tym pracowników sezonowych, wciąż rośnie, a ich zapewnienie często decyduje o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstwa.  

Zapytaj o pracowników logistyki z EWL
wyzwania-sektora-logistycznego

Wyzwania branży logistyki i magazynów

W sektorze logistycznym potrzebni będą zarówno pracownicy nisko wykwalifikowani, którzy podejmą się prostych zadań takich jak np. pakowanie, kolekcjonowanie towaru, przygotowywanie artykułów do wysyłki, sortowanie jak i specjalistów, którzy będą potrafili obsłużyć magazyn.  

Wieloletnie doświadczenie wyniesione ze współpracy z firmami sektora, pozwoliło nam zdobyć know-how, dzięki któremu wiemy jaki profil kandydatów, sprawdzi się w pracy w segmencie logistycznym. Pozwoli to przedsiębiorstwom na uniknięcie rotacji i efektywną pracę zrekrutowanych pracowników. Dysponujemy bazą sprawdzonych kandydatów, dzięki której możemy szybko realizować projekty rekrutacyjne w branży logistyczno-magazynowej i tym samym zapewnić pracodawcy przewagę i stabilność jego firmy. 

kogo-rekrutuje-EWL-Group

Kogo rekrutujemy?

Pośród wielu stanowisk logistycznych, najczęściej realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska:

  • Magazynier 
  • Operator wózka widłowego 
  • Koordynator logistyki 
  • Pracownik rozładunku i załadunku 
  • Specjalista ds. magazynowania 
  • Asystent logistyki 

Napisz do nas i poznaj ofertę EWL Group