Pracownicy dla branży spożywczej

pracownicy-branzy-spozywczej

Rekrutacje dla firm spożywczych

Branża spożywcza boryka się z wieloma problemami. Wśród nich znajdują się rosnące koszty gazu i energii, sezonowość oraz wysoka rotacja pracowników. Chcesz zachować ciągłość i rentowność produkcji? Mamy dobrą wiadomość!

Dysponujemy bazą kandydatów i kandydatek, którzy chętnie podejmą pracę w przedsiębiorstwach branży spożywczej, w tym u producentów żywności i napojów.

Zapytaj o pracowników z EWL
hoe-werknemers-uit-Midden-en-Oost-Europa-aan-te-werven-3

Wyzwania branży spożywczej

Branża spożywcza boryka się z wieloma problemami. Wśród nich znajdują się rosnące koszty gazu i energii, sezonowość oraz wysoka rotacja pracowników. Chcesz zachować ciągłość i rentowność produkcji? Mamy dobrą wiadomość! Dysponujemy bazą kandydatów i kandydatek, którzy chętnie podejmą pracę w przedsiębiorstwach branży spożywczej, w tym u producentów żywności i napojów. Wiele firm z branży ma problemy z utrzymaniem rentowności i zachowaniem ciągłości produkcji. Przyczynia się do tego wzrost cen gazu, ropy oraz średniego miesięcznego wynagrodzenia, co znacznie zwiększa koszty produkcji, a także wpływa na cenę produktu końcowego i konkurencyjność. Dodatkowo presję na branże wywołuje brak pracowników oraz duża rotacja wśród zatrudnionych osób. Sytuacji nie ułatwia również sezonowość zbiorów, coraz wyższe koszty importu oraz pogłębiająca się inflacja.

Obecne warunki skłaniają więc przedsiębiorców do szukania oszczędności oraz szybkich i efektywnych rozwiązań, które pomogą im zachować ciągłość produkcji. Z tych samych powodów przedsiębiorcy mają coraz mniejszy margines pomyłki przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu nowego personelu. Skłania ich to do nawiązania współpracy z doświadczonymi partnerami jak EWL, którzy dostarczają dobrych pracowników, a tym samym pozwalają szybko uzupełnić luki kadrowe i utrzymać rentowność produkcji.

kogo-rekrutuje-EWL-Group

Kogo rekrutujemy?

Pośród wielu stanowisk w branży spożywczej, najczęściej realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska:

  • Pracownik produkcji spożywczej 
  • Pakowacz produktów spożywczych 
  • Kontroler jakości żywności 
  • Magazynier w branży spożywczej 
  • Operator maszyn do przetwórstwa spożywczego 
  • Pracownik linii produkcyjnej spożywczej 

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami