Pracownicy do hotelarstwa i gastronomii

rektrutacje-do-branzy-horeca

Rekrutacje dla sektora HoReCa

Sektor hotelarski i gastronomiczny były jednymi z najmocniej dotkniętych podczas niedawnej pandemii. Na skutek ograniczeń jakie zostały nałożone na branżę, boryka się on obecnie z dużymi niedoborami rąk do pracy i trudnością w znalezieniu wartościowych kandydatów.

W tej sytuacji warto skorzystać z usług sprawdzonej agencji zatrudnienia jaką jest EWL Group. Bazując na wielu zrealizowanych projektach rekrutacyjnych w branży, posiadamy niezbędną wiedzę i narzędzia, aby dotrzeć i pozyskać wartościowych kandydatów do pracy w branży HoReCa.

Zapytaj o pracowników HoReCa z EWL
wyzwania-branzy-horeca

Wyzwania dla hoteli i gastronomii

Sytuacji sektora HoReCa nie poprawia kontekst gospodarki, rosnące ceny energii, a także inflacja, co przekłada się na wzrost kosztów funkcjonowania biznesu. Jednocześnie rosnąca presja coraz wyższych wynagrodzeń, sprawia, że pracodawcy stają przed bardzo dużym wyzwaniem zabezpieczenia braków kadrowych w firmach.

Rekrutacja poprzez sprawdzoną agencję pracy, pozwala na uzyskanie oszczędności w postaci środków, które byłyby przeznaczone na mało precyzyjny i obarczony ryzykiem, samodzielny proces rekrutacji.

kogo-rekrutuje-EWL-Group

Kogo rekrutujemy?

Pośród wielu stanowisk z branży HoReCa, najczęściej realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska:

  • Kelner 
  • Kucharz 
  • Barista 
  • Recepcjonista 
  • Pomoc kuchenna 
  • Kelnerka 

Napisz do nas i poznaj ofertę EWL Group