Rekrutacja pracowników niewykwalifikowanych

pracownicy-niewykwalifikowani

Tymczasowo lub na stałe

Rekrutacja pracowników tymczasowych i niewykwalifikowanych, ich zatrudnienie i późniejsza obsługa kadrowo–płacowa, to zadania, które warto powierzyć sprawdzonemu i doświadczonemu partnerowi biznesowemu. Nasze struktury biznesowe pozwalają nam szybko i efektywnie rekrutować nawet duże wolumeny pracowników tymczasowych w oparciu o wymagania konkretnych branż, zdobyte na bazie wieloletniego doświadczenia.

Zapytaj o pracowników niewykwalifikowanych
two-happy-workers-having-lunch-break-in-factory-2022-12-16-22-24-29-utc_Easy-Resize.com

Kogo rekrutujemy?

Zastanawiasz się, co to jest praca niewykwalifikowana? Termin ten odnosi się do prac, które nie wymagają określonego wykształcenia i które może wykonywać większość ludzi. Obowiązki związane z pracą niewykwalifikowaną mogą wiązać się z ograniczoną odpowiedzialnością, a kandydaci mogą zazwyczaj nauczyć się wymaganych umiejętności poprzez szkolenie w miejscu pracy.

Pracę niewykwalifikowaną można znaleźć w zawodach, które obejmują obsługę prostych maszyn lub wykonywanie powtarzalnych obowiązków. Oto niektóre przykłady stanowisk pracowników niewykwalifikowanych, na które pomoże pozyskać pracowników dla Twojej firmy:

  • Personel sezonowy
  • Pracownicy logistyki i magazynów
  • Operatorzy linii produkcyjnych
  • Pracownicy sortowni
  • Pomoc kuchenna i pracownicy fast-foodów
  • Pracownicy dozoru i personel sprzątający

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami