Pracownicy techniczni

rekrutacja-pracownikow-technicznych

Rekrutacje techniczne

Rozwój nowoczesnych technologii, także w zakresie technologii produkcji, znacząco wpływa na potrzeby rekrutacyjne przedsiębiorstw. Coraz częściej firmy, dążąc do zdobycia i utrzymania przewagi konkurencyjnej, poszukują wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

Doświadczona i sprawdzona agencja pracy tymczasowej, taka jak EWL, pomoże znaleźć i zatrudnić personel techniczny, a także wesprze Państwa firmę w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników fizycznych.

Zapytaj o pracowników technicznych z EWL
zatrudniaj-personel-techniczny-z-EWL

Zatrudnienie pracowników technicznych

Rekrutacja kadry technicznej wymaga od działu HR znajomości rynku, umiejętności poszukiwania i weryfikacji kandydatów oraz zasobów czasu i niezbędnego know-how branżowego. Zespół EWL wspiera swoich partnerów biznesowych w procesie rekrutacji i selekcji personelu technicznego, świadcząc usługi z zakresu:

metody-rekrutacji-pracownikow-technicznych

Sposoby rekrutacji pracowników

Każdy proces rekrutacji personelu technicznego poprzedzony jest analizą potrzeb klienta. Kluczową kwestią w planowaniu zatrudnienia jest określenie niezbędnych kwalifikacji i umiejętności jakie powinien posiadać idealny kandydat. Metody rekrutacji i selekcji, które stosowane są w procesie rekrutacji pracowników, są ściśle powiązane z poziomem stanowiska oraz jego wymaganiami.

Pracownicy techniczni muszą posiadać odpowiednią wiedzę oraz kompetencje, które pozwolą na poprawną realizację powierzonych im zadań, a także przyczynią się do rozwoju firmy.

pracownik-z-technicznymi-kwalifikacjami

Wiedza i doświadczenie

Motywacja, chęć do pracy i branżowy know-how, sprawiają, że dobry kandydat staje się najlepszym pracownikiem. Pracownik fizyczny wykwalifikowany ma dużo wyższą efektywność pracy, a jego wdrożenie w nowe obowiązki jest zwykle szybsze, a co za tym idzie także mniej kosztowne.

Wykwalifikowany pracownik, zarówno techniczny, jak i fizyczny, posiadający doświadczenie i dzielący się nim ze współpracownikami wnosi nową wartość dodaną do przedsiębiorstwa.

kogo-rekrutuje-EWL-Group

Kogo rekrutujemy?

Pośród wielu stanowisk technicznych, najczęściej realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska:

  • Elektryk 
  • Hydraulik 
  • Monter instalacji 
  • Operator urządzeń technicznych 
  • Technik serwisowy 
  • Operator maszyn produkcyjnych

Napisz do nas i poznaj ofertę EWL Group