Kim jesteśmy?

negocjacje

EWL Group lider branży zatrudnienia cudzoziemców

EWL Group (wcześniej East West Link) od ponad 10 lat łączy osoby poszukujące pracy z pracodawcami. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji pracowników z Europy Wschodniej i Azji, doskonale znamy też lokalny rynek pracy. Codziennie, dzięki nam, w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych i magazynach pracuje ponad 4000 osób. Dostarczamy rozwiązania kadrowe dopasowane do każdego biznesu i zapewniamy profesjonalną obsługę administracyjną realizowanych przez nas projektów. 

Rozwijamy rekrutację na Ukrainie

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych na rynku ukraińskim pozwala nam na efektywne pozyskiwanie pracowników za wschodniej granicy. W 2012 roku otworzyliśmy w Kijowie, jako jedna z pierwszych polskich agencji pracy, naszą własną filię. Obecnie w ramach EWL Ukraina działają ponad  35 oddziałów.

Rekrutujemy pracowników z Azji

Dzięki fachowej wiedzy, doświadczeniu i rozbudowanemu know – how w zakresie zatrudnienia i legalizacji pracy obcokrajowców, a przede wszystkim dzięki zaufaniu naszych klientów, w 2015 roku rozpoczęliśmy rekrutację pracowników z Azji. Nasza dynamicznie rozwijana  sieć przedstawicieli, nieustannie poszerza bazę kandydatów i dopasowuje ich profile zawodowe do oczekiwań konkretnego pracodawcy. 

Rekrutujemy na rynku lokalnym

Prężnie rozwijamy się zarówno za granicą, jak i w Polsce. Posiadamy 10 biur rekrutacyjnych w największych miastach w kraju, a nasza baza potencjalnych pracowników przekroczyła już 50 000 kandydatów. Nasi konsultanci każdego dnia prowadzą kampanie rekrutacyjne, skupiając się na lokalnych rynkach, skutecznie docierają i szybko pozyskują kandydatów o zróżnicowanych kompetencjach i doświadczeniu oraz profesjonalnie dopasowują kwalifikację pracownika do wymagań pracodawcy. 

Bez względu na to, czy szukasz pracownika na miesiąc czy rok, z Polski czy z zagranicy, zaufaj profesjonalistom – zaufaj EWL.

Nasi partnerzy

Nasi klienci

ewl-min

Fundacja EWL

Założona w 2015 roku Fundacja Na Rzecz Wspierania Migrantów Na Rynku Pracy „EWL” ma na celu inicjowanie i wspieranie działań związanych z obecnością obcokrajowców na polskim rynku pracy. Naszą ideą jest wzrost świadomości praw i obowiązków oraz korzyści płynących z legalnego zatrudnienia wśród cudzoziemców, a także ograniczenie liczby nadużyć ze strony nieuczciwych pracodawców.

Jednym z głównych założeń Fundacji jest doskonalenie współpracy wielostronnej pomiędzy pracodawcami, instytucjami rządowymi, organizacjami pozarządowymi a także samymi migrantami. Fundacja prowadzi również działalność charytatywną, skierowaną głównie do cudzoziemców znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej lub finansowej. Ponadto działamy na rzecz integracji europejskiej, aktywnego dialogu oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami. Nasze aktywności kierujemy m.in. do podmiotów uczestniczących w procesach migracyjnych i uczestników globalnego rynku pracy.

Zapisz się do newslettera!

Bądź z nami na bieżąco