Case study

Brak kadry na lokalnym rynku pracy? Sezonowość produkcji nie pozwala na optymalne zaplanowanie zatrudnienia? Nagły wzrost popytu wymaga szybkiej rekrutacji pracowników? Sprawdź nasze case study i dowiedz się jak pomagamy naszym partnerom w utrzymaniu ciągłości produkcji i rozwoju biznesu.

Rozwiązania dla biznesu

Leasing pracowniczy, outsourcing usług, zatrudnienie cudzoziemców czy rekrutacje masowe? Nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na zabezpieczenie procesów przy jednoczesnej optymalizacji budżetu. Dlatego w EWL do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze dla eskalacji biznesu rozwiązania – takie, które pozwalają na elastyczne zarządzanie strukturą zatrudnienia, zabezpieczą ryzyko prawne i zoptymalizują koszty.

Optymalizacja kosztów pracy i struktury zatrudnienia

Pozyskaliśmy 50 pracowników tymczasowych na produkcję sezonową dla firmy z branży FMCG. Sprawdź jak udało nam się zrealizować ten projekt w zaledwie miesiąc.

Pracownicy fizyczni do zakładów produkcyjnych

Do kilku zakładów producenta ceramiki pozyskaliśmy łącznie ponad 120 pracowników, a każde zlecenie było realizowane w czasie krótszym niż 2 miesiące. Dowiedz się jak to możliwe.

Zapobieganie przestojom w produkcji żywności

Krótki czas realizacji to dodatkowa motywacja. Producent popularnych przekąsek potrzebował 40 pracowników, który udało się zatrudnić w mniej niż 15 dni! Dowiedz się jak.

Pracownicy sezonowi w branży przetwórstwa ryb

Zrekrutowaliśmy na potrzeby klienta ponad 300 osób, nie tylko do pracy na sezon. Obecnie jesteśmy głównym dostawcą pracowników tymczasowych.

Pracownicy w branży przetwórstwa ryb oraz owoców morza

Zatrudniliśmy 20 pracowników w ciągu jednego miesiąca. Klient zyskał możliwość dopasowania liczby zatrudnianych osób do bieżących potrzeb.

Zapytaj o ofertę dla firm

Propozycje współpracy dopasujemy do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z zespołem EWL