Case study

Brak kadry na lokalnym rynku pracy? Sezonowość produkcji nie pozwala na optymalne zaplanowanie zatrudnienia? Nagły wzrost popytu wymaga szybkiej rekrutacji pracowników? Sprawdź nasze case study i dowiedz się jak pomagamy naszym partnerom w utrzymaniu ciągłości produkcji i rozwoju biznesu.

Rozwiązania dla biznesu

Leasing pracowniczy, outsourcing usług, zatrudnienie cudzoziemców czy rekrutacje masowe? Nie ma jednego, sprawdzonego sposobu na zabezpieczenie procesów przy jednoczesnej optymalizacji budżetu. Dlatego w EWL do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze dla eskalacji biznesu rozwiązania – takie, które pozwalają na elastyczne zarządzanie strukturą zatrudnienia, zabezpieczą ryzyko prawne i zoptymalizują koszty.

Biedronka

Regularnie dostarczamy pracowników tymczasowych do pracy w sklepach i centrach dystrybucyjnych. Bezpłatnie wspieramy w uzyskaniu zezwoleń na pobyt w kraju, aby zmniejszyć rotację pracowników.

LG

Ze względu na wysokie potrzeby produkcyjne, zrekrutowaliśmy dla Klienta 800 pracowników produkcyjnych, którzy przyjechali do naszego kraju na podstawie wiz.

InPost

Klient odczuwał zwiększone zapotrzebowanie na pracowników w okresie świątecznym. W związku z tym, nasza firma zrekrutowała z rynku lokalnego ponad 100 pracowników do sortowni.

FM Logistics

Współpraca z EWL pozwoliła rozwiązać problem z brakiem doświadczonych operatorów wózków widłowych unoszących.

Apator

Podjęliśmy się wyzwania kompleksowej usługi, w skład której wchodziła rekrutacja, legalizacja oraz zakwaterowanie 130 pracowników montażowych na produkcję.

Amrest

Wdrożyliśmy rozwiązania rekrutacji pracowników tymczasowych do pracy w restauracji na podstawowych stanowiskach na kuchni i ich legalizację.

EWL pomaga zachować ciągłość produkcji w trudnej branży spożywczej

Dzięki współpracy z EWL lider branży drobiarskiej zabezpieczył swoje potrzeby kadrowe. Agencja zatrudnienia EWL zrekrutowała 50 pracowników produkcji w 14 dni.

Rekrutacja stu pracowników na produkcję

Klient zgłosił się do nas z zapotrzebowaniem na 100 pracowników tymczasowych z Ukrainy do pracy na stanowiskach produkcyjnych.

Rekrutacja personelu do placówek medycznych

Dzięki współpracy z naszą firmą klient mógł poszerzyć swój personel o wykwalifikowanych specjalistów medycznych z zagranicy.

Optymalizacja kosztów pracy i struktury zatrudnienia

Pozyskaliśmy 50 pracowników tymczasowych na produkcję sezonową dla firmy z branży FMCG. Sprawdź jak udało nam się zrealizować ten projekt w zaledwie miesiąc.

Pracownicy fizyczni do zakładów produkcyjnych

Do kilku zakładów producenta ceramiki pozyskaliśmy łącznie ponad 120 pracowników, a każde zlecenie było realizowane w czasie krótszym niż 2 miesiące. Dowiedz się jak to możliwe.

Zapobieganie przestojom w produkcji żywności

Krótki czas realizacji to dodatkowa motywacja. Producent popularnych przekąsek potrzebował 40 pracowników, który udało się zatrudnić w mniej niż 15 dni! Dowiedz się jak.

Pracownicy sezonowi w branży przetwórstwa ryb

Zrekrutowaliśmy na potrzeby klienta ponad 300 osób, nie tylko do pracy na sezon. Obecnie jesteśmy głównym dostawcą pracowników tymczasowych.

Pracownicy w branży przetwórstwa ryb oraz owoców morza

Zatrudniliśmy 20 pracowników w ciągu jednego miesiąca. Klient zyskał możliwość dopasowania liczby zatrudnianych osób do bieżących potrzeb.

Zapytaj o ofertę dla firm

Propozycje współpracy dopasujemy do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z zespołem EWL